Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanában fura dolgokat...

Mostanában fura dolgokat veszek észre a szüleim körül, mintha titkolnának előlünk valami fontosat?

Figyelt kérdés

Egyre több fura dolgot veszek észre:


- apukámat véletlenül felhívtam, és a háttérből mintha egy gyerek hangját hallottam volna, de lehet csak az egyik koleganője bevitte a gyerekét, és azt hallottam..

-hirtelen diétázás, ismeretlen gyógyszerek megtalálása, folyton fáradságra panaszkodik

- diétázás ellenére hétköznap este elhívják egy étterembe..(még most sincs itthon) :(


És véletlenül hallottam, ahogy beszélgetnek egymással, valami furcsáról, nem emlékszem pontosan, de valami olyasmi volt benne: "és mennyi időre mész el?"


Nem tudom, valamiért nagyon kiakasztanak ezek a dolgok, és félek, hogy történni fog valami szörnyű :(


Ezek normális dolgok? Mással is előfordult már ilyesmi?


15/L



2017. szept. 14. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Kérdezz rá szerintem. Anyudnál vagy apudnál. Attól függ melyikőjükkel jobb a kapcsolatod :)

Kerüld el a félreértéseket és kérdezd meg, és kérd hogy válaszoljanak őszintén.

16L

2017. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is azt gondolom mint az első. Jobb tisztázni mint kombinálni. Sajnos ilyenkor az embernek minden kis dolog jelent valamit, amikből sztorikat lehet kreálni, de általában kiderül hogy csak félre értés.
2017. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, holnap tisztazom velük a dolgot, remélem nem lesz baj...

Most meg nem tudok aludni mert rajtuk jár az eszem és minden pillanatban a legrosszabb dolgokat képzelem el.. Az előbb még el is sírtam magam... Szánalmas...

2017. szept. 14. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Fejlemény?
2017. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Burkoltan rákérdeztem anyukámnál, nem tudom, hogy direkt nem akart rá válaszolni, vagy csak nem értette a célzást :/

Legközelebb úgy fogom kérdezni, hogy nem tudjon kimászni alóla..


És még annyi, hogy kiderült milyen gyógyszereket szed apám: cukorbetegeknek valókat, mert az "elősegíti a fogyást" :(


Össze is vesztem vele mert azt mondtam neki hogy azonnal hagyja abba ezeknek a szaroknak a szedését, mert nem kell a szervezetének, és csak tönkreteszi saját magát :(

2017. szept. 17. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Cukorbetegség ellen csak orvosi receptre válthat ki orvosságot, de az egyik feltétel erre a súlycsökkenés is.

Talán tényleg beteg édesapád, csak nem akar benneteket nyugtalanítani.

Ha anyukád is vele diétázik, az az együttérzés jele is lehet.

Ne szólj bele abba, mit szed az apukád, nem vagy orvos, és nyilván nem jókedvében veszi be a gyógyszert.

Bár azt nem értem, miért kell ezt titkolni.

Milliók élnek diabetes betegséggel.

2017. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
100% hogy nem beteg, tegnap is láttam, hogy "bűnözik" egy kicsit a diétájával, és olyat evett amit egy cukorbetegnek nem lehetne, anya pedig nem diétázik :/
2017. szept. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!