Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes lányos szülőket miért...

Egyes lányos szülőket miért zavarja, ha a lányuk fiúkkal is barátkozik és elmegy hozzájuk vendégségbe, esetleg ott alszik?

Figyelt kérdés
Nem szerelemről, szexről van szó, csak haverokról, barátságról.

2017. szept. 16. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Engem ez párkapcsolatban is zavarna, ha a párom mással is jobban érezné magát, mint kellene.

Persze ha egyedül van, és nem dobja oda magát mindenkinek, csinálja csak.

2017. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

A vendegseg, együtt lógás rendben van. De ott aludni minek? Nem gondolod komolyan, hogy ez normális tinik közt? Értem, hogy nem vagy ribi, de túlzás ott aludni egy fiunal, aki csak a haverod. Én is voltam 20 éves nem vagyok hülye.

És ehhez mit fog szólni a haverod barátnője, esetleg a te pasid?

Szerintem senki se tartja ezt normálisnak!

Logjatok együtt meg menjetek koncertre, de aludjál otthon, nem a nője vagy.

2017. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért hiszi azt mindenki, hogy rólam van szó? Az unokatestvérem akar egy közös fiúbarátunknál aludni és ő lány, de nem engedik el, mert a vendéglátó fiú. Ez a szülők válasza, hogy mert fiú. Persze ha csajoknál rendeznének lányos pizsamapartit csak lányokkal, akkor elengednék. Ez nem diszkriminatív a szülők részéről, hogy minden fiút sorozatgyilkosnak vagy erőszaktevőnek néznek? Ez lenne a kérdés részletesen, és szerintem az eredetibe nem írtam bele, hogy rólam van szó, nem tudom, honnan jött ez a kettesnek.
2017. szept. 16. 14:01
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem is tudom, itt az elsőnek vagy a másodiknak a rosszabb a szövegértése...


Én szülőként elengedem a lányomat is lány barátokhoz is, fiú barátokhoz is, a fiamat szintén. Mi is fogadunk vendégségbe lányokat is, fiúkat is. Én is tapasztaltam már ismerősöknél, hogy az ilyesmit nem nagyon tolerálják, én sem tudom miért, de rájuk hagyom.

2017. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én amúgy nem akartam undok lenni, csak direkt úgy fogalmaztam meg a kérdést, hogy "egyes szülőket" meg "lányuk", hogy nehogy azt higgyék, hogy rólam van szó, ami igaz is, csak nem akartam példákat sorolni unokatesómék szüleitől, ezért nem írtam több mindent. Erre puff neki, ennek ellenére azt hiszik, rólam van szó.
2017. szept. 16. 14:13
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Lényegtelen, hogy rólad, vagy a szomszédod lányának a barátnőjéről van szó.


Lány létemre nincsen egy lány barátom se, de nem alszunk egymásnál a fiú barátaimmal. A szülő sem arra gondol, hogy mert fiú, akkor biztos vagy megöli vagy pedig megerőszakolja. Szerintem még túl fiatal és egyszerűen csak féltik őt. Ha idősebb lesz, akkor oda megy ahova akar.

2017. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sok fiú barátom volt, néha jártak fel hozzám, sose volt ebből baj, kis lakásunk volt, hallani lehetett, hogy csak beszélgetünk, nevetgélünk, stb. Nem aludtam senkinél se, ők se nálam, mindenki aludjon csak a saját ágyában. :DD Ha házibuli volt valahol, akkor ott aludtunk, de ennyi.
2017. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a haverokkal együtt lógni teljesen természetes. Mi sátrazni szoktunk de ottalvás is jó buli. (vegyes nem)
2017. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők is voltak tinik, és nagyon is élénken emlékeznek rá, milyen hülyeségeket képes csinálni az ember. Nem rosszból, hanem egyszerűen azért, mert ennek a kornak ezek a a hülyeségek a "kötelező" körei, amik az egészséges fejlődéshez hozzá tartoznak.
2017. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez komoly? Én sem engedem a lányom sehova. És nem azért, mert nem bízok a fiúkban. Hanem azért, mert a lányomban nem bízok, hogy zárva akarja majd tartani a lábait. Sokáig úgysem tehetek ellene, de nem is asszisztálok hozzá.
2017. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!