Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hibaként születtrm a világba?

Hibaként születtrm a világba?

Figyelt kérdés
A szüleim sokszor vagják ezt, meg még "pár" szép szót a fejemhez. 13 éves vagyok, nem tudom rendesen feldolgozni, ezért konkrétan este sírva alszom el. Az apukám kiskoromban elhagyott, anyám azĕrt szült csak, hoy hatha gyerek miatt nrm hagyja el őt. Anyám talált azóta új embert, akivel 2 masik gyerekük is van. Azt veszem észre, őket jobban is szereti/k. Mit tegyek, hogy ezeket jobban fel tudjam folgozni? Tényleg csak hiba vagyok?
2017. szept. 19. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Apukadhoz nem tudsz költözni?
2017. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hibakánt születtél. Jó, hogy létezel. Más szempontból mindannyian kis hibaként születünk - a világ, a növények, az állatok ellennének nélkülünk és hibáink, és pazarlásaink, pusztításaink nélkül nélkül boldogan.

Ne sírdogálj.. Jó lenne ha találnál barátokat, akikkel jól érzed magad együtt. Meg olyan tevékenységet, amit szeretsz csinálni, ami leköt, amiben ki tudod fejezni magad. Írjál, rajzoljál fessél, énekelj, zenélj - valami kell, amiben érzed haladsz a világ megismerésében és annak kifejezésében. Apukádat is keresd fel, beszélgessetek, mesélj a gondjaidról, terveidről. Mi szeretnél lenni?

2017. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeket beszélsz. Anyád valójában a lelke mélyén saját magát hibáztatja azért, hogy apád személyében nem megfelelő embert választott magának. Azt azonban ő is tudja, hogy ebben legalább felerészt ö maga is felelős. Az ember viszont saját magát nem szívesen hibáztatja, mert akkor hogyan tudna önmagával szembenézni a tükörben? Ezért az egyszerűbb megoldást választja: olyan kifejezéseket használ, amelyekkel magától el tudja tolni a felelősséget. Az nagyon szomorú, ha egy gyerek nem kapja meg az egészséges felnövéshez szükséges szeretetet. Nincs nagyszülő vagy közeli rokon, aki ezt meg tudná adni ?
2017. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Apukammal közel 7 éve nem tartom a kapcsolatot, mert eltűnt úgymond Kanada mélyén. A mamámhoz szeretnék majd költözni.

Köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 19. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor keresd meg apukadat Kandaban, hatha magahoz vesz. Tanuld az angolt is ( vagy a franciat, attol fugg Kanada melyik reszen van), nem kell senkinek mondani hogy miert.

En szerintem jobban jarnal ha egyszer hozza mehetnel es magad mogott hagyhatnad anyadekat, mert onnan sok jora ne szamits. Sok apuka ujitja fel a kapcsolatot a gyerekevel, miutan az mar nagy es kevesebb felelosseggel jar, vagy azert mert maganyos foleg ha nincs neki tobb gyereke. En neked lennek el kezdenem keresni, mert szerintem Kanadaban jobb dolgod lenne, ilyen anyai hatterel meg foleg.

2017. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!