Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az anya viselkedése?

Normális az anya viselkedése?

Figyelt kérdés
Elvált nőről van szó.Aki azóta keresi az igazit van két gyereke.Úgy keresi az igazit,hogy egy csomó férfival randizik és első randin már együtt alszik a randipartnerrel sőt majdnem az összessel le is fekszik aztán meg a következővel randizik.Amikor úgy látszik,hogy megmarad az egyik randi partner mellett valami csak nem jó neki aztán már mással alszik és hempereg.Párom anyukájáról van szó ami engem elégé zavar mert semmi bajom az anyukájával és semmi közöm nincs a nemi életéhez csak valamikor rá kérdezek,hogy xy hogy vannak és akkor mondja,hogy ja már mással randizok.És akkor megosztja azt is,hogy milyen volt a pasi az ágyban meg mi nem tetszett benne neki oké felnőtt nő azt csinál amit akar de szerintem kicsit kiakasztó amit csinál.Nagyon aranyos nő amugy csak ne lenne ilyen őszinte mert kicsikét nehéz ilyen dolgok után a szemébe néznem.Szerintetek is fura,hogy így viselkedik vagy ez természetes?
2017. szept. 21. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Elvalt szabad ember

Eli a 2. Fiatalkorat

2017. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze megértem,hogy szeretne újra boldog lenni és újra fiatalnak szeretné érezni magát de nálunk az intim kapcsolatot nem verjük ilyen nagy dobra ő meg elmondja ami igazából szerintem a magánélete lenne és már nem tudom,hogyan álljak hozzá.
2017. szept. 21. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Elmondod neki, hogy az intim részek nem érdekelnek, vagy egyáltalán ne kérdezz ilyet.
2017. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem normális, hogy ennyi pasival dug, ráadásul rögtön. Nem csoda, hogy nem kell senkinek. Jó ízlésű férfi bottal nem piszkálja meg az ilyet. Nagyon maximum 5 különböző farok után részemről ribi egy nő. Ha tetszik, ha nem. Önkritika kérdése.
2017. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, mit csinál, minek kérdezed meg, hogy vannak a pasik? Amúgy pedig hadd csinálja, ha így érzi jól magát.
2017. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Elég lenne annyit mondana,hogy köszi megvagyunk xy-nal vagy éppen nem passzoltunk össze és megpróbálkozok mással randizni.
2017. szept. 21. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt független ember, úgy éli az életét, ahogy akarja, de annyit illene tudnia, hogy nem a gyerekével és annak a párjával tárgyalja ki a részleteket.
2017. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

4-es, te akkora barom vagy, mint ide Lacháza. Szerintem nőd még életedben nem volt.

A kérdezőnek: ez a nő nem az igazit keresi, semmi nem utal erre a viselkedésében.

2017. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De a párom szerint az anyukája az igazit keresi csak válogatós de szeretne már egy komoly kapcsolatot én se úgy gondolom de ha a fia azt mondja akkor biztosan úgy van.
2017. szept. 21. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Lotyó. A négyesnek teljesen igaza van.
2017. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!