Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki mondja mar el nekem...

Farago andrea222 kérdése:

Valaki mondja mar el nekem hogy ez normális hogy 16 éves vagyok és anyukám tilt a barátom tol? és meg próbál olyan dolgokat csinálni hogy ne tudjak vele beszelni? és engedélyt kell kérjek hogy telefonalhasak vele?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Igen, normális. Neked a tanulás a dolgod, nem a fiúzás.
2017. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem, Kérdező, abszolút nem normális. Szerezz egy saját mobilt, és kész.
2017. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de anyukám el hagyott minket egyszer 3 évre és nem nevelt engem és most akar nevelni meg el mond minden k...nak
2017. szept. 22. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ne foglalkozz a hülyeségeivel...
2017. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez azért lehet mert nem bízik benne.

Léhűtő talán? iszik? drogozik? nem bánik veled jól? kihasznál? na szval ilyesmik.


Anyudba kialakult egy kép a fiúról ami nem jól sikerült, védene tégedet, nem tudja elképzelni hogy ő legyen a kiválasztottad.


Olyasmit kéne tenni hogy a fiú szimpátiát keltsen anyudba, ehhez a fiú részéről kell jó magaviselet, segítőkészség, humor (csak tisztelettel és mértékkel).

2017. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

"de anyukám el hagyott minket egyszer 3 évre és nem nevelt engem és most akar nevelni meg el mond minden k...nak"

-

Na ezt jó lett volna az elején leírnod mert nem lényegtelen!!

2017. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
valaki segítsen hogy mi tegyek vagy hogy tegyem .. a baratom probalt fele nyitni normalis akart vele lenni mind ahogy annak kell lennie de csak fintorgot ra meg nem viselte el . és most engem tilt hogy nem telefonalhatok vele meg nem irhatok vele és azt akarja hogy azt tegyem amit ö akar és a baratomat hanyagoljam
2017. szept. 22. 17:05
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
#1 Egy 16 éves lánynak igenis "dolga" a fiúzás IS. Azt is meg kell tanulni, hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban, hogyan működik a szexualitás, és hogyan lehet túlélni a szakítást. Kérdező, az egész kapcsolatodat újra kell építened anyukáddal. Megtört köztetek a bizalom, és ez nagy baj. Próbáld megérteni, miért hagyott el és miért tért vissza. Beszélgessetek sokat. Emellett tisztelettudóan, de határozottan állj ki magadért. "Anya, tudod, hogy szeretlek, de nekem fontos ez a fiú. Járunk, találkozunk, beszélgetünk, telefonálunk. Kérlek fogadd el ezt." Valahogy így. Esetleg érdeklődj az ő fiatalkoráról. Mikor és hogyan ismerkedtek meg apukáddal, hogyan viszonyultak apudhoz anyukád szülei, stb.
2017. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem normális, ne hagyd magad, Kérdező.
2017. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen a fiúzás mellett a magyar helyesírással is foglalkoznod kellene, mert az életedben ez is fontos lesz.
2017. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!