Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért sajnálnak...

A szüleim miért sajnálnak tőlem mindent?

Figyelt kérdés
1200 forintot nem sajnálnak maguknak cigire, de tőlem sajnálnak kb. mindent, amit szóvá is tesznek. Anyám megkérdezi mit főzzön, de azt pont nem szeretne, amit én, mert hogy az drága pl. lasagne. Még egy db csokit is sajnálnak tőlem. De a tesóm az csodálatos, aki minden hétvégén iszik, és cigizik, és szerintük én nem tudom jól érezni magam. Ünnepnapokon semmi problémám az alkohollal, de azért hétvégenti ivászat, már alkoholizmusra utal.
2017. szept. 22. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőlük pénzt kocsmára, cigire és költsd el arra, amire szeretnéd.
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Lasagna drága? Hát ez nagyon gáz. Általában ilyen helyzetben a szülőknek adok igazat, és elítélem a kamaszhisztit, de az durva hogy nem főz amit te szeretnél, mert azért ahol cigire van pénz egy lasagna nem kellene hogy gondot jelentsen.

Nálunk pont az lesz az ebéd, 4 főre kijön 1200ból.

2017. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
hány éves vagy?
2017. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!