Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mire számíthatok anyám temetés...

Mire számíthatok anyám temetésén, ha minden rokonnak elhordott hülyének, életképtelennek, és ráadásul azt is, hogy csúnyán beszéltem vele, és ezért ment tönkre az egészsége?

Figyelt kérdés

Továbbá, hogy léhonda vagyok és lusta, a munkámat rosszul végzem. Mindezt részegen adta elő és az a legrosszabb, hogy mindenki hisz neki.


A rokonai fognak engem támadni?



2017. szept. 24. 22:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ha majd eljön az idő.
2017. szept. 24. 22:44
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy a temetésen veled foglalkoznának.
2017. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, ez a rokonokon múlik... az egy másik kérdés, hogy ilyen előzmények után nekem eszembe sem lenne elmenni a temetésre...
2017. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Agresszívek gúnyosak velem szemben már nem egyszer megjegyezték, hogy a hugom sokkal életrevalóbb én meg egy mimóza mamlasz vagyok akinek nincs egy önálló döntése és az anyja ebbe hal bele mert mindig aggódni kell miatta.
2017. szept. 24. 22:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A temetésen még a legnagyobb proli is uralkodni szokott magán, de utána semmi jórane számíts.
2017. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

LOL :D


Szval még él de te már ezen töröd a fejed :D


Inkább tegyél ellene valamit, hogy a kép változzon rólad és akkor majd egyszer valaha nyugi lesz a temetésen.

2017. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Ha eljon az ido? Tehat még él anyukad. Akkor nem azon kene inkabb lenned h amig el békét apoljatok es megbeszeljetek a dolgokat? Neki is es neked is jobb lenne nem pedig mar temetni anyukadat...ha elmegy hidd el visszasirod es banni fogod h nem beszeltetek inkabb meg. Még most tegyel erte amig lehet. Meg ha ennyien mondjak ezeket nem bantani akarlak de nem lehet h van valami igazsag alapja is? Probalj meg te is valtoztatni es akkor nem kell ilyenek miatt aggodnod. Egyepkent meg temetesen nem azzal lesznek elfoglalva h te milyen vagy.
2017. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, temetés után meg főleg kit érdekel a rokonai véleménye? Még találkozni sem kell velük...
2017. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

5. ös, nekünk egy nagyrokon temetésén pont egy ilyen -én vagyok a valaki, adok magamra- rokonunk szedte ki majdnem a halottat a koporsóból, úgy kellett visszafogni, többször is, és ordibált össze-vissza... vannak meglepi helyzetek.

(szóval mindenre készülj, kérdező)

2017. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki hisz neki, amikor részegen szid téged?

Mindenki elhiszi, hogy az egészsége miattad megy tönkre, nem attól, hogy részegeskedik?


Akkor a többi rokon is gáz, nemcsak anyukád. Tényleg fölmerül a kérdés, hogy ott legyél-e...

2017. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!