Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan csalódtam anyámban?

Jogosan csalódtam anyámban?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondta, hogy fogadjunk el mindenkit, ha meleg, ha színes bűrő, akármi, meg hogy ha én boldog vagyok úgy ahogy nekem jó, akkor neki is jó. Erre többször összevesztünk azon, hogy mi baja, hogy nem vagyok lányos. Megkérdeztem tőle, hogy most kötelező ez vagy mi, erre annyit mondott, hogy ILLIK. Hát bennem összeomlott minden, pedig mindig ő mondta, hogy akármi történik, el fog fogadni. Nagyon rosszul esett. Mindig arra gondoltam, hogy ő azt mondta, hogy ne utáljunk valakit azért, mert más.

2017. szept. 25. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Lehet azért mondogatta ezt, mert azt akarta, hogy valld be, hogy leszbikus vagy, titkon pedig nagyon is homofób.
2017. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát így már biztos nem fordulok hozzá bizalommal ilyen témában sem.
2017. szept. 25. 22:18
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Szia! Gondolom tini vagy még és ha igen, azt gondolom, hogy nem kell annyira a szívedre venned ezt a hozzáállást. Azt, hogy (idézlek) nem vagy lányos, az sok mindent takarhat. Jelentheti azt pusztán, hogy szívesebben vagy nadrágban mint szoknyában, vagy szereted a fiús hajat, de azt is, hogy leszbikus vagy.

Szóval... Ha részleteznéd szívesen a problémát, nyugodtan írhatsz privátban.

2017. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Olyan vagy amilyennek jól érzed magad. A szülőknek mindig van valami bajuk. Képzeld milyen uncsi lenne ha nem.
2017. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is azért mondogatta, hogy ha esetleg van valami másságod, mondd el neki.

Viszont, ha csak ennyiről van tényleg szó, akkor nagy ez a cirkusz miatta. Szerintem attól tart, hogy meleg vagy. A viselkedése ezt mutatja.

2017. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne csalódj! A változások elfogadása, egy élethosszig tartó munka.Anyukád is dolgozik rajta, hidd el.Az én anyámnak pl fontos hogy "mit szólnak" - ez nagyon befolyásolja, pedig szeret engem. A gyereken sem teljesen olyan mint álmodtam, de szeretem és megértem őt. Biztos nem mindig sikerül, de dolgozom rajta én is.
2017. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Ne hallgass ezekre a birkákra. Mind a kettő azt hiszi hogy meleg lesz ha ad egy puszit a haverjának. Az hogy melyik zokni jobb és melyik a bal, azt én döntöm él. Egy igazi férfi hordhat tűsarkút is. Ehhez senkinek semmi köze. Mellesleg nagyon vonzóak a fiús lányok. A bibliában is benne áll hogy áldottak, mert nem csak csajosak. A legtöbb leszbi pedig vagy csúnyának érzi magát, vagy csalódott a pasikban. Aztán majd ha talál egy rendes srácot akkor teljesen normális bi. Bizonytalan figurák akarnak mindenképp valamelyik skatulyába tenni. Magatokat tegyétek skatulyába, ne a kedves kérdezőket. Skatulyázók. Na pont ezek véleményét kell nagy ívben észre se venni.
2017. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Egy újabb vergődő leszbi. Van még egyáltalán hetero ember ebben az országban?
2017. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

"Erre többször összevesztünk azon, hogy mi baja, hogy nem vagyok lányos. Megkérdeztem tőle, hogy most kötelező ez vagy mi, erre annyit mondott, hogy ILLIK."


Nem is értem, hogy egyáltalán mit írsz, döbbenet, hogy ezt mások megértették.


Úgy nézel ki mint egy f a szi és erre mondta anyád, hogy ILLIK nőiesnek lenni, benned meg ezért egy világ dőlt össze , vagy mi a p--csa van ? xd


Nem tudom nekem ez úgy lett volna egyértelmű, kerek, ha azt írod: anyám elé álltam azzal, hogy b--zi vagyok és kiakadt mint az órarugó, holott tolerálja a másságot és kijelentette évekkel ezelőtt már, hogy történjen bármi engem is elfogadna akármilyen is leszek .


A többi hozzászóló nem írta volna ki, hogy miről van szó, rohadjak meg nem értettem volna miről beszélsz !

2017. szept. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Ő is jogosan csalódik, ha tényleg lezbi vagy. Minden normális ember gyerekre, majd unokára vágyik.
2017. szept. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!