Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondanátok ezt otthon a...

Megmondanátok ezt otthon a nevelőapátoknak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, külön élek a szüleimtől.

A mostohatestvérem is ugyanannyi idős, mint én, de ő Szegedre ment továbbtanulni. Viszont nem tetszett neki az egyetem, meg a város sem és ezért visszajött Budapestre. Viszont anyáék úgy tudják, hogy Szegeden van és tanul, közben nálam lakik több, mint egy hete... Azt mondja, hogy majd beszél velük, de még élvezni akarja a nyugalmat, meg az apjával nagyon összefognak veszni és ehhez nincs kedve.


De nagyon rosszul érzem magam, mikor kérdezik anyáék otthon, hogy beszéltem-e vele, szereti-e az egyetemet, meg mikor jön Pestre, stb... Viszont őt sem akarom így hátbatámadni, csak attól félek, hogy még hónapokig ez a titkolózás fog menni.


2017. okt. 1. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tűzz ki egy határidőt, amikor vagy ő beszél velük, vagy te. Egyetértek, hónapokig nem lehet csinálni.
2017. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

hivd at szuleidet egy kavera, majd menj el otthonrol, hogy te nem is emlekszel erre


majd ott talalkoznak es megoldjak egymas kozt


nehogy mar te erezd magad rosszul miatta

2017. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
A legközelebbi talalkozasnal elmomdanam.
2017. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én adnék neki három napot, hogy elmondja, aztán kitenném.


Nem szeretek más életébe beleszólni, nem is tenném, de azt sem hagynám, hogy nettó hülyének nézzen mindenkit.

2017. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül el kell mondania valamelyikőtöknek. Az ilyesmit hosszútávon nem lehet eltitkolni.
2017. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a mostohatestvéred sem gondolta komolyan, hogy most nálad fog vígan élni hónapokig úgy, hogy közben a szüleid azt hiszik, hogy egyetemen van és pénzelik...
2017. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél később derül ki annál $z@rabb lesz. Benned is csalódni fognak a szülők.
2017. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!