Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyok elköltöztetek otthonról...

Milyok elköltöztetek otthonról (saját házba, albérletbe stb) hogy reagáltak a szüleitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én most költöztem albérletbe,de a szüleim nagyon támadtak miatta,hogy elszúrom az életem,hogy kiszorom az ablakon a pénzem,ahelyet,hogy felvennék hitelt és saját házat vennék a barátommal.

Ti nálatok is ilyen támadok voltak a szülök,amikor bejelentettétek?


26l


2017. okt. 1. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek vette, hiszen az volt. 230 km-ről elég nehéz lett volna munkába járnom, pár tízmillióm pedig nem volt egy budapesti házra, nem mintha akartam volna olyat.
2017. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hitel mivel jobb 20 evig havi 50ezrevel? Mire a hitel letelne lehet mar reg massal leszel de a haz kozos(?) azzal akivel hiteleztetek. Ha kozos lenne a haz es O koltozik el ki kell fizetned a reszet. Vagy ha a hiteltorlesztes nem jon ossze , viszi az allam.
2017. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Anyám rettenetesen viseli, hogy önálló életet kezdtem, mert abban a sziklaszilárd elképzelésben élt, hogy majd örökre a pici lánya maradok. Ezen túl kell lépni, bármennyire is fáj. Szóval azt rosszul viselte.


Abban viszont egyetértett, hogy sajátba fektessek, mert volt rá lehetőségem. Az albérletből indulást a legnagyobb marhaságnak tartom, ha megvan a választási lehetőség a saját és a bérlemény között...

2017. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyéimnek volt idejük hozzászokni, 18 évesen elmentem 230 km-re egyetemre, havonta egyszer, max kétszer jártam haza, a nyarakra is megvolt a programom. Melóztam egyetem mellett, nyáron is legalább egy hónapot. Nem érte őket különösebb megrázkódtatás azzal, hogy diploma után már a férjemmel laktam, nem otthon.:-)
2017. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dögöljek meg, a párommal hamarosan úgy is szétmegyünk és hiába könyörgök majd kúszva, ők akkor is max képen rúgnak. Semmire se vagyok jó, semmire se fogom vinni blablabla.


Derogált nekik dolgozni és én lettem volna a balek, aki egész életükben eltartja őket, miközben egy semmirekellő korcsként kezelnek.

2017. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekeim is albérletbe mentek, és jól tették. Egy ház, lakás földhöz kötötté

teszi az embert. Külföldre mentek dolgozni, nem tartotta őket itthon a "vagyon".

2017. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

"Egy ház, lakás földhöz kötötté teszi az embert. "


Mert olyat nem lehet ám csinálni, hogy veszek egy lakást, kiadom, és megyek egy kisebb/munkahelyhez közelebbi albérletbe. És akkor esetleg véletlenül lenne valami vagyonom, nem pediglen 5-6 év múlva albizás után számolgatom, hogy hány milliót fizettem a bérlemény tulajának hiteléből... mindeközben nincs semmim.

2017. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
19 évesen természetes volt hogy koliba költözöm, mert messze lakunk az egyetemtől. Azóta már dolgozom, albérletben lakom, lassan az utolsó kis cuccaim is elkerülnek a szüleimtől. Most hogy végleg elhúztam, nekiálltak felújítani a házat :D
2017. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5/8-as engem is így kezelnek...mindenhol csak gondot jelentek,ne is szóljak hozzájuk...Aztán amikor már sok szemét dolgot kaptam most bejelentettem,hogy aláírtam..kifizettem és megyek,akkor mindent kaptam..miért nem költözöm fel az emeletre,miért nem újítjuk fel a fenti részt stb...ja meg éhen fogunk hallni,megfogjuk bánni,nem fognak vissza fogadni stb stb. Rossz volt hallgatni. Sőt olyat is kaptam,hogy miattam lelkibetegek lettek és stb...
2017. okt. 1. 18:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Hitelre próbáltak volna rábeszélni, kiröhögöm őket :D


Hagyjuk már, most 1000km-re élek otthonról, marhára megérte volna a saját ház.

2017. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!