Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok vele tenni hogy...

Mit tudok vele tenni hogy vegre abbahagyja es befejezze az interneten valo allando megalazo dolgok kiirasat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok mar gyerek 22 eves vagyok teljesen kulon elek szuloktol kulfoldon...elhagytak engem es egymast is mikor 3 eves voltam... nagszulok neveltek fel minket. es anyam 15 eves koromba felvette velunk a kapcsolatot es elvitt magahoz 2 hetre mialatt kiderult hogy alkoholista es megprobalt megolni felvagta a kezem es megvert.... de tuleltem tobbet nem lattam nem voltam korhazba mert nem vitt el ocsem latott el ugyahogy.. na mindegy nem ez a lenyeg...aztan 2 evvel ezelott a parom mondta hogy latta hogy milyen rossz passzban van depreszios stb probaljak meg vele beszelni... par honap utan meggyozott felvettem anyammal a kapcsolatot... ugyahogy az ocsem is... eljott hozzam megnezte a hazunkat mert mar akkor kulon eltem a parommal aztan igy szepen kialakult a kapcsolat normalis volt nem piazott stb...es aztan jott egyszer hogy betehet e a szamlamra penzt majd szol ha kell neki es akkor atutalom neki stb... nagynehezen belementem 120000 ft rakott be. aztan azt mondta ra par napra hogy az az enyem es az ocseme es felezzuk el.. mi akkor epp koltoztunk es ocsem azt mondta hogy vegyem ki mind es majd visszaadom neki.a 60.000ftot. nagyon jo a kapcsolatom az ocsemmel mindig is az volt... megkoszontem neki... es kb fel eve kulfoldon elunk.. visszafizettem ocsemnek a penzt adtam neki 100.000 mert most van jogsiert tanulni.mondtam nem kell visszaadna stb.. anyam megsertodott hogy kulfoldre mentunk es nem koltozhetett velem es a parommal ossze odakint... es fel eve kezdte el azt hogy a fbra kiir mindent de teljesen elferditve azt mondta el elloptam tole 300000 ftot es nem vagyok hajlando visszaadni es hiogy a mamamek annyira rosszul bantak velem hogy mikor 15 evesen felmentem hozza pestre akkor ongyilkos lettem es en vagtam fel a kezem a mamamek megloptak...hogy o mindig kuldott nekunk ajandekot csak mamaek eladtak stb. es ehhez a poszthoz felhasznalta a kepeimet is amik az en fb oldalamon vannak. azt tudni kell hogy nekem gyonyoru gyerekkorom volt mamamekkal nem loptak tolunk hisz vallalkozasuk van es van mibol megelniuk boven es nekik koszonhetek mindent es soha nem artottak nekem se es az ocsemnek sem..eleinte figyelmeztettem hagyja abba stb.. aztan mar nem foglalkoztam vele abbahagyta kis idore ugy lattam te tovabbra is megalaz engem es a paromat is belevette mar a sztorijaiba s a csaladomat is akik felneveltek mert nem volt kepes ra...es o soha nem fizetett gyerek tartast es megsem hanytorgatom fel neki. nem alazom meg.. na az igazi kerdes az hogy mit tudnek vele tenni? mert mar elegunk van...mamam tiszta ideg aki mar idos es nem tesz jot neki...fel lehet jelenteni ha igen miert pontosan. mert mar csak ez az otletem van feljelenteni de nem tudom elkovetett e barmi olyat ragalmazas stb...


elnezest a gyors osszecsapott szovegert de most van igy munka elott idom irni es elore is koszonom a normalis valaszokat es igen feljelentenem az anyam barmi rossz erzes nelkul...mert o csak a biologiai anyam... az en anyam a en mamam..


koszonom



2017. okt. 12. 06:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a kulcsszavak között a megoldás. Tuddo Te mit kell tennim
2017. okt. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tudom feljelenteni, de megis miert? mi a pontos megfogalmazasa? ragalmazas....vagy mi?
2017. okt. 12. 07:10
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Elmondod a történetet és ök majd megtalálják a hivatalos megnevezést. (Feltéve, hogy egyáltalán igaz a történet, mert elég sok elképzelhetetlen dolog van a történetben!)
2017. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell vele foglalkozni.
2017. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kisspapa válasza:
77%

Minden megoldás a higgadt gondolkodásban rejlik. Én még1x elmennék hozzá személyesen és higgadtan tükröt tartanék elé. Akkor is nyugodt kell maradj, ha hazugságok a menekül és felelősséget hárít beszélgetés közben. (Az ilyen labilis személyek menekülnek a valóságtól) Ha van rá mód, add vissza neki az eredeti összeget amit adott és hozzáfűzném, hogy bárcsak ne adta volna, mert csak többet ártott vele... Közben maradj higgadt és megértő. A mondanivalód (bármi is legyen) jó, ha tartalmaz megbocsátást, még akkor is ha feltételhez kötött.

Ne feledd! Te egy nagyon erős személyiség vagy, aki törekszik a harmóniára. Ezt következtetésből vontam le.

2017. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as valaszolonak... a tortenet igaz... nem tudom mi benne a hihetetlen...mikor a hirado is tele van azzal hogy az anya megolte gyereket stb stb. elhiszed elhiszed nem nem... az mar nem az en problemam....


utolso valaszolo. nem tudok elmenni hozza en mar kulfoldon vagyok o pedig fogalmam nincs hol el...irni nem tudok neki mert le vagyok tiltva.

2017. okt. 12. 07:46
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk az az első hihetetlen momentum, hogy miután 3 évesen elhagyott és 12 évig nulla kapcsolattartas volt, a nagyszülei elengedtek benneteket hozzá 2 hétre.

A többit nem sorolnám

2017. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
Sántít a történet, de egy kezdő mini-novellának majdnem jó.
2017. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Egy-két vesszőt kitehettél volna, hogy értelmezhető legyen a szöveg.
2017. okt. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a fb-al fel lehet venni a kapcsolatot, h töröljenek bizonyos hozzászolásokat, a rendörslg nem foglalkozik ezzel.
2017. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!