Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köldök piercing egy 17 évesnek?

Köldök piercing egy 17 évesnek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:11
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
18%
Inkább két nagy pofon.
2017. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Én nem javasolnám, mert rengeteg barátnőmnek volt baja vele. Begyulladt és mindenféle vacakkal kellett kenegetni elég sokáig. Nem olyan egyszerű eset mint egy füldbevaló, de ha minden vágya ez lenne a 17 éves gyerekemnek, akkor elvinném normális helyre megcsináltatni. Ha megunja ki lehet venni.

Persze ez rajtad nem segít, mert ha a te szüleid nem engedik, akkor nem mész semmire azzal, hogy én megengedném a saját lányomnak ennyi idősen.

2017. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem neked mire lenne szükséged!
2017. okt. 15. 17:20
 4/30 A kérdező kommentje:
Anyának is van! Csak apa nem akarja,hogy nekem legyen,azzal riogat fájni fog!
2017. okt. 15. 17:21
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

de nagy a szája valakinek...

anyád felnőtt, te nem. Slussz.

2017. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
99%
Fáj, de rengeteg tizenéves lánynak van így gondolhatod, hogy nem annyira elviselhetetlen a fájdalom. Szúrás után fontos az utókezelés, ha ezt az ember elhanyagolja (a legtöbb ember pc szúrás után max 3 napig foglalkozik az utókezeléssel) akkor könnyen begyulladhat. Egyébként én megengedném, ha később megunja akkor majd kiveszi.
2017. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
96%

Én megengedném, mivel nem olyan mint a tetoválás, ha megunja kiveszi ahogy az előző is írta.

Persze csak akkor ha ahhoz eléggé felelősségteljes hogy az utókezelést ne hanyagolja el.

2017. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Én férfiként azt mondom, hogy a mi kultúránkban visszataszító.
2017. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Anyukám engedte volna nekem 17 évesen,de végül csak 20 évesen lett. (18 évesen orrkarika,19 évesen medusa, 20 évesen köldökpiercing,de több már nem lesz)

Ha megfelelően kezeled nem lesz vele baj. Anyukád gondolom úgyis segítene,plusz a piercer is mindent elmond. Arra vigyázz,hogy a ruha ne nyomja el, és koszos kézzel sose piszkáld,és nem lesz vele baj. Én imádom. (Párom is imádja, és idén a strandon is sokan megdícsérték,tehát az sem igaz,hogy a férfiaknak ez taszító,nyilván nem mindenki egyforma)

2017. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
27%

Miért kellene neked is?

Ezzel nem leszel vonzóbb szerintem, vagy nem fogsz jobban tetszeni a pasiknak

Nekem amugy már volt. csak sok volt vele a gond, így kivettem.

24 L

2017. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!