Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim megtudták hogy nem...

A szüleim megtudták hogy nem vagyok szűz, mit csinálhatnak?

Figyelt kérdés

Elég vallásos szüleim vannak, akik a házasság előtt nincs szex elvet vallják, és ma megtudták hogy a 2 éve lévő barátnőmmel már lefeküdtem. Eléggé összeomlottak, mert szerintük az elsőnek mindenképp az igazival kell lennie, mert arra egész életedben emlékezni fogsz, de én kicsit máshogy gondolom. Attól még, hogy összeházasodok valakivel, nem jelenti azt hogy ő életem szerelme, pláne ha a manapság létrejövő házasságokat tekintjük, amik 50%-ának válás a vége. Kérdem én akkor, hogyan lehet ezt megcsinálni szerencse nélkül? Honnan tudnám hogy ő az igazi vagy nem? A mostani barátnőm az első, 2 éve együtt vagyunk, és szerelmes vagyok belé, jelenlegi állás szerint úgy vagyok vele hogy vele akarom leélni az életemet. Persze lehet hogy ez egy idő után megváltozik, hiszen még csak tinédzser vagyok, de lehet hogy nem, ezt nem lehet tudni. Attól is félnek, hogy gyerek lesz a vége, de nem gyakran csináljuk, és akkor se vállalunk semmiféle kockázatot, mert egyikünk se akar gyereket még egy jó ideig. Szerintetek kinek van igaza? Van értelme házasságig várni? Vagy ki kell menni a világba, tapasztalni kell, élni, és a nap végén az általad választott személlyel megpihenni életed végéig?

17 f



2017. okt. 15. 23:07
1 2 3 4 5 6
 1/56 MR.X. ***** válasza:
71%
Maximum lecsesznek, hogy elég korán kezdted el a sexuális életet. Bár mi számít koránnak? Ez is relatív. A házassággal még várj vagy 10 évet! :)
2017. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen normális vagy, éretten gondolkozol a témáról, a kortársaidhoz képest kiváló fogalmazási képességekkel és párkapcsolati helyzettel rendelkezel.


Komolyan, inkább becsülnének meg a szüleid, a cseszegetés helyett. Nem kell velük foglalkozni, ők a szüleid, tiszteld őket...de ők más világ, te meg egy külön egyéniség vagy. Kicsit még kilesznek akadva, aztán elfogadják úgy is. Inkább csak aggódnak szerintem.


Ha két hét után is ezen pörög a téma, akkor mondd meg nekik, hogy csinálják vissza :D

2017. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is mondtam nekik hogy mostmár ezen felesleges idegeskedni, ez van, megtörtént, nem tudom visszacsinálni. És nem is akarom, boldog vagyok hogy vele vesztettem el, mégha nem is ő lenne az igazi, mert egy nagyon jó emberről és egy igaz barátról van szó amellett, hogy gyönyörű :D
2017. okt. 15. 23:56
 4/56 anonim ***** válasza:
86%

"nem vagyok szűz, mit csinálhatnak?" - a világon semmit Kérdező, illetve hát moroghatnak, toporzékolhatnak, belekiabálhatják a bánatukat a pusztába, vagy amit akarnak.

És abszolút neked van igazad, a szex a te döntésed, nem a szüleidé. Ne foglalkozz velük, majd megunják a saját hülyeségüket, és leállnak a témáról...

2017. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a szüleid sem voltak már szüzek amikor összeházasodtak.😀 Tudod mint a pap..vizet prédikál , bort iszik.😉 Szal nyugi nem tettél rosszat ez már nem az őskor.☺
2017. okt. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
88%

#7, köszönjük, hogy megosztottad velük memoárodat csodás első szexuális élményedről, s ezen szép élményekkel gazdagodhatték lelkünk foncsora.


Ám ne feledd, hogy 12 évesen megdugni a nagyanyád Manci nevű kiskecskéjét, nem volt egy szép tett :d

2017. okt. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
78%

Attól is félnek, hogy gyerek lesz a vége, de nem gyakran csináljuk


A gyakoriságnak ehhez semmi köze.

2017. okt. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
79%
Ha Te nem vagy vallásos, akkor rád nem vonatkozik a házasságon kívüli szex tilalma. Ha meg vallásos vagy, meggyónsz, elmondasz pár miatyánkot és el van sikálva. ;) Beszélgess sokat a szüleiddel. Fejtsd ki nekik a te álláspontodat. Szerintem amióta elérhető megbízható fogamzásgátlás, azóta okafogyottá vált a házasságon kívüli szex tiltása.
2017. okt. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
86%

10-es, a szüzesség mióta kincs? Ne röhögtess már, ezért parázik még minden második lány attól, ha a barátja megtudja, előtte már volt három kapcsolata, rbancnak fogja gondolni.


A szüzesség egy ÁLLAPOT, ami megszűnik, amint közösült valakivel az illető. Pont.

2017. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
88%
#10, így maradnak ki az ember életéből a legjobb dolgok a "csak jót akaró" szülők hatására...
2017. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!