Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha nem lesz hol laknunk és a...

Ha nem lesz hol laknunk és a gyermekeim gyermekotthonba kerülnek, akkor kiszabják, mikor láthatom őket? Vagy nem is lehet látogatni? Tamogatják ott, hogy a szülő visszakapja a gyermekét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 22:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
94%
Bár nem vagyok jártas ebben, de ha nincs hol lakni, akkor hogy kaphatnák vissza? Szerintem egy jó darabig tárgytalan.
2017. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
100%

ha rendeződik a lakhatás bármilyen formában is, akkor azért azonnal vissza lehet kérni !! legyen az albérlet vagy szülőknél ...

és persze h lehet látogatni, ez nem javítóintézet, szép is lenne, ha nem lehetne

2017. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez nem segítség, de ezt olvasni is szörnyű.

Remélebb mihamarabb rendeződik a helyzet, ha valós a kérdés, és nem elméleti.

2017. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

A küszöbén állunk... Tartsd fenn magad minimálbérből úgy, hogy az albérlet ára az egekben...

Szóval attól tartok a napjaink meg vannak számlálva. :(

2017. okt. 18. 22:46
 5/91 anonim ***** válasza:
26%
Na jó... Eddig sajnáltalak, de nem tudtam, mi történt. Meghalt az egyik szülő, vagy egyéb hirtelen tragédia, de ez... Mégis miért vállalsz gyereke(ke)t minimálbérre, albérletben?
2017. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:

Sajnos nem innen indultunk... Senki sem akar szerintem minimálbéren tengődni és albérletben lakni. Vagy igen?

Én sem így terveztem. Az ember nem azért vállal gyermeket, hogy aztán elveszítse.

2017. okt. 18. 22:51
 7/91 anonim ***** válasza:
51%
Meg lesz szabva mikor látogathatod őket. Megkérdezhetem mennyi idősek a gyermekeid?
2017. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretném itt részletezni, hogy mi minden történt velünk rövid idő alatt...Hogy hogyan csúszott szét a szépen felépített, jó életünk.

Nagyon aggódom. Nem magam miatt...a gyerekek miatt. Sok rosszat hallottam az ilyen helyekről, szóval szerintem nekik nagyon rossz lesz, ha ez bekövetkezik. Persze igyekszik az ember...

Szóval most még elméleti a kérdés és csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy is nézhet ki az ilyen a valóságban.

2017. okt. 18. 22:57
 9/91 A kérdező kommentje:
3 és 8, lányok.
2017. okt. 18. 22:58
 10/91 anonim ***** válasza:
75%

hayay, nem egyszerű.

hát vmit próbálj meg nyilván. naná nem lesz jó egyikőtöknek se, és látni azért fogod őket, nem is ez a kérdés, csak hát az más ...

2017. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!