Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan, hogy a szülő azt...

Van olyan, hogy a szülő azt mondja, hogy nemtud már mit csinálni nem hallgat rám a fiam eset?

Figyelt kérdés
Mert szerintem egy szulo megtudná nevelnj a gyerekét ha akarná.
2017. okt. 19. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen van. Van sok gyerek, akik bármilyen mértékű törődést is kapnak, nem változtathatóak meg, vagy terelhetőek jobb útra. Ekkor nagy eséllyel a baráti köre a hátráltató tényező, vagy egyéb dolgok.
2017. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Tesóm ilyen. Rá semmi nem hatott/hat. Csak a saját érdekeit nézi, cseszte már át barátait is.

Csak egy radikálisabb lépést lehetne már kipróbálni vele szemben, kidobni az utcára, de őszintén, ismersz olyat, aki ezt ténylegesen meg is tette?

2017. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Persze, elméletben meg tudná nevelni, de vannak akiket egyszerűen nem lehet. És van olyan eset, mikor a szülőnek el kell döntenie. hogy eltartja (hülyére dolgozza magát,, semmi ideje nem marad) vagy neveli a gyerekét. Úgy tapasztaltam, azok a gyerekek a legrosszabbak, akik mindent megkapnak...
2017. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

A kérdésedre válaszolva, igen van olyan szülő aki azt mondja, hogy már nem tud mit csinálni, nem hallgat rá a fia (a gyereke ).

Igen, szerintem is, egy szülő meg tudná nevelni a saját gyerekét ha akarná. Ha akarná !

2017. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok kezelhetetlen gyerekhez nem kérnek segítséget sem nevelési tanácsadótól sem pszichológustól sem senkitől.
2017. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De nem is a retardált gyerekekre gondoltam pl aki allandoan ordit h az kell nekem add ezt ide hanem aki nemtudja h h kell beszélni néha rosszul beszel,nem pakol el maga után:D

Ha elpakol masnap ugyanugy nez ki tudjátok ez a "lázadó" stilus;D

2017. okt. 19. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Te... Mielőtt fikázol mást, előtte tanulj már meg helyesen és értelmesen írni. Köszi, te takony.
2017. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem neveletlenség, de semmi gond...

Egyébként tanulj meg irni, te szerencsétlen.

2017. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

wow hogy felhúztátok magatokat o.O :D

Nem tudom,hogy kit mivel fikáztam de legyek szerencsétlen,amúgy meg a helyesírásról ne beszéljünk,mert ha akarok beletudnék énis kötni a tietekbe:)

2017. okt. 20. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!