Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan házaspár, aki az egyik...

Olyan házaspár, aki az egyik fél szüleinél él?

Figyelt kérdés
Olyan házaspár, aki az egyik fél szüleinél él, az mennyit ad bele a háztartásba és hogy viszonyulnak a szülőkhöz? Arra gondolok például, hogy kimennek beszélgetni vagy úgy viselkednek, mintha maximum bérlők lennének és a közös terekben alig vannak, a szülőkkel sem nagyon beszélgetnek.

2017. okt. 20. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi apai nagyszüleimmel lakunk egy nagy közös kertesházban. Lett volna pénz külön élni is, de nekünk így a jó. Nagyszüleim és szüleim is értelmes, normális emberek. Így teljesen jól működik a többgenerációs nagycsalád. Sokkal több az előnye, mint a hátránya. Dehogy viselkednek egymással bérlőkként. EGY CSALÁD VAGYUNK basszus. Ezek után teljesen jogos az egyik kérdés, mely szerint pocsék az átlag magyar család.
2017. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Én is csak azt tudom mondani, hogy basszus, egy család, nem?
2017. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem adunk semmit a közösbe, mert nincs közös. Mi fizetünk mindent, mi vásárolunk. De anyós jófej, nyugdíjas, ráér akciókat lesni, olyankor vesz ezt-azt. 21 éve működik.
2017. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Ezek szerint nem csak mi (a család) látjuk rosszul azt, hogy fennhordják az orrukat. De hát ilyen emberek is vannak sajnos.
2017. okt. 20. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Igaz, mi csak ideiglenesen, nehany honapig laktunk anyukam anyukajanal meg 13 evvel ezelott hazepites miatt, de anyukam meselte, hogy mamamtol megkerdeztek mennyit szokott ugy atlagba fizetni a szamlakert es amennyivel tobbet kellett fizetnie, az ottletunk alatt mint szokott, azt a reszt szuleim fizettek ki neki. Ideiglenes ott elesrol szolva ez a logikusabb, huzamosabb ideig meg szerintem elosztva a szamlak, vagy a hazkoruli teendoket osztanam szet.
2017. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi még nem voltunk házasok, mikor anyuméknál laktunk.

Anyum semmi pénzt nem fogadott el!(mondván: gyüjtögessünk csak) Ezért mi finanszíroztuk a bevásárlásokat.

Én előbb értem haza mint anyu, így én is föztem meg, takarítottam stb.

Úgy éktünk, mint egy család. A szüleimmel és a párommal ültünk a konyhában, beszélgettünk, kártyáztunk.

Ha nem volt kedvünk, bementünk a szobámba és csak ketten voltunk.

Szerettünk így lakni. A mai napig ha látogatóba megyünk, aut mondja a férjem h megyünk haza. Neki a haza az én szüleimnél van. Pedig ő 20 kmrel lakott csak messzebb

2017. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!