Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitévő legyek 19f? Vagyok a...

Mitévő legyek 19f? Vagyok a szüleimmel soha sem volt túl jó a kapcsolatunk apám sohasem szól hozzám csak feszekedik sérteget és semmi ok nincs hogy miért.

Figyelt kérdés
Már hozzám sem szól van úgy hogy 4-5 nap is eltelik hogy nem szól hozzám,az anyukámmal sem jobb, már lassan jelentéktelennek érzem magam senkim sincs akire számíthatnék. Anyukám azt monta hogy mennyek már el mert utálnak!:( költözzek el csak ne lásson. Nem tudom mit csináljak, már nem bírom ezt az életet.Mit csináljak?Hát akkor elköltözzek segítsetek mitévő legyek:(?
2017. okt. 21. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
19 évesen ideje lenne kezdened magaddal valamit, nem a szüleid nyakán lógni és szenvedni mint a kérdésben, költözz el, dolgozz, érj el valamit, legyél betegápoló vagy valami hasznos ha már ilyen szerencsétlen vagy
2017. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az iskolát tavaly felyeztembe.De ők nem akarnak látni, nem a munkáról van szó,mert dolgozok abból is 60000ft-ot oda adok
2017. okt. 21. 19:26
 3/5 kovpet ***** válasza:
Ha van lehetőséged, akkor költözz. Ahogy a leírásod alapján látszik, nem vesztenél sokat, ha máshol lennél és nem velük. Ennél barátságosabb környezetet nem lesz nehéz találnod.
2017. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha így bánnak veled a szüleid akkor inkább költözz el tőlük.Mint írtad ,hogy adsz nekik pénzt azt megszüntetted és inkább albérletre költsd.Napokig nem szólnak hozzád ez durva ,én nem bírnák ilyet tenni a gyerekeimmel,még ha mérges vagyok rájuk akkor se.
2017. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukám azt monta hogy mennyek már el mert utálnak!:(

Biztos lejárt érted a pénz. Akkor olyan sürgös kilökni a gyereket otthonról. Ilyen minek alapit családot. Sajnos tudom fejpénzért. Remélem már nem vagy velük. :)

2018. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!