Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelőapám zaklat, mit tegyek?

Nevelőapám zaklat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arra jutottam hogy szeretném feljelenteni nevelőapámat. Anyát és engem is folyton lelki terrorban tart, folyton veszekedések vannak, kiderült hogy én tetszem neki, ő 56 éves, én 17, és voltak már próbálkozásai is, én ezt lelkileg nem tudom tovább kibírni, mit tegyek? Hova menjek?

17/L



2017. okt. 22. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami rokonhoz? Meg persze a rendőrségre.
2017. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyával már folyamatban van a költözés, de így sem hagy békén minket
2017. okt. 22. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Addig is menjetek valami rokonhoz átmenetileg.
2017. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sünök,de sürgősen. Vagy vm gyámügy, egyéb hatóság
2017. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség. Tessék őket minél hamarabb értesiteni, szolni nekik, hogy nem erzitek magatokat biztonságban.
2017. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Kérjetek segítséget valami női egyesülettől, nőket védő NGO-tól.
2017. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan sajnálom. Édesanyáddal közösen keressétek fel a rendőrséget, ahol tegyél vallomást és kérjetek távoltartást. Bármennyire nehéz is lesz, próbáld elmesélni a téged ért sérelmeket, végig gondolj arra, hogy neked van igazad, téged bántottak és muszáj cselekedned. A családsegítő szolgálat segíthet abban, hogy hová mehettek átmenetileg, ha rokonokhoz nem költözhettek. A nane oldalán le van írva, hogy milyen segítséget kaphattok ha fenyegetve érzitek magatokat. [link]

Bátor vagy és jól döntöttél!

2017. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a sorsotok?
2017. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!