Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum annyira idegesítő, hogy...

Anyum annyira idegesítő, hogy folyton beront a szobámba és kérdezés nélkül elkezd a cuccaim között turkálni. Mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Nem titkolok semmit sem elole, de egy ido utan baromi idegesito, hogy kopogas nelkul beront en beszelek valakivel, es elkezd turkalni a cuccaim kozott. Ugy erzem, mintha nem lenne semmi maganterem es szerintem annak is zavaro lehet, aki nalam van...

Na hogy legyen egy atlathato pelda is:

Tegyuk fel, anyum nem talal tollat es kell neki egy. Megoldas: bejon a szobamba, eszeveszetten keres tollat, de ekozben atnezi az asztalomnak minden kis zugat utana ha megunta kimegy.

Mit tegyek? Eskuszom annyira idegesito, es lattam hogy baratnom is furan nezett ra amikor ezt csinalta


2017. okt. 28. 17:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Vagy legalabb ha jonne turkalni is tanulja meg azt a nyomorult kopogast. En is mindig kopogok, ha bemegyek hozza.

Ja, meg amikor furdok is siman bejon kopogas nelkul. Oke, latott mar meztelenul kiskoromban egy csomoszor, de ha mar 16 eves vagyok lehet megvarhatna azt a 10 percet ameddig letusolok...

2017. okt. 28. 17:44
 2/22 MR.X. ***** válasza:
90%
Meg kell beszélni vele. Hogy nem ez a megoldás! Hogy van más módja is ...Meg, hogy Te sem turkálsz az Ő cuccai között.
2017. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Beszéltetek róla? Tudod, hogy miért csinálja? Tudod, hogy mit akar? Tudja, hogy téged ez zavar?


Képesek vagytok erről beszélni?

2017. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Tenyleg az a megoldas, hogy szolni kell erte, meg kell beszelni, de azert eleg nagy szegenysegi bizonyitvany az, hogy ilyen edesanyad. Nem lehet egy nagy IQ bajnok. Erzelmi intelligencia teren.
2017. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Annyira foloslegesen mondom neki... nyaron valamennyire leallt a furdobe nyitogatassal, de megint elkezdte. Es ha mondom hogy menjen ki, akkor elkezd rohogni, es folytatja a dolgat ott, mintha mi sem tortent volna :))
2017. okt. 28. 18:09
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért csinálja?

Nem az a kérdés, hogy te mit gondolsz, vagy a barátnőd mit gondol, hanem az a kérdés, hogy anyukád miért csinálja a saját elmondása szerint? Ezt meg tudod válaszolni?

2017. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Én amikor annyi idős voltam mint te, fogtam az ágyamat, és az ajtó elé toltam (befelé nyílós ajtó). Ha kopogtak, beengedtem őket.
2017. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Szegyen az ilyen anya.
2017. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

6: fogalmam sincs. Ahogy kedve akad vagy unatkozik szerintem, ugy jon ki be a szobamban

7: barcsak meg tudnam mozditani az agyam :(

2017. okt. 28. 18:31
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Rigli: 300 ft
2017. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!