Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a gyerekete...

Ti mit tennétek ha a gyereketek ebbe a helyzetbe kerülne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon nehéz helyzetben vagyok.Kijöttem Angliába cserediáknak 9hónapra. Ebből már letelt 2.Nagyon nem érzem jól magam. Nincsenek az iskolában barátaim, a nyelvvel vergődöm, hiányzik minden és mindenki. 2hónapja hihetetlen boldogtalan vagyok.Próbáltam mindent.most nem tanácsot kérek, hogy hogyan lehetne jobb mert tényleg mindent megpróbáltam.Annyira boldogtalan vagyok itt, hogy már fizikai tüneteim is vannak. Namost ez a program ugyebár pénzbe került.Ez az egyetlen oka, hogy nem megyek már azon nyomban haza.DE! tudom, hogy a szüleimnek a pénz nem gond, de még így is kétségek közt vagyok, mert soha semmiben sem voltam kitartó, ebben az akartam lenni de annyira boldogtalan vagyok hogy az hihetetlen.1x már voltam depressziós és félek hogy visszaesem ha nem mehetek haza. Azon gondolkodtam hogy a félévet még kijárom itt és aztán megmondom anyáéknak, hogy nem bírom tovább.a kérdésem pedig végső soron is az lenne, hogyha ti szülők lennétek/vagy vagytok akkor a pénzt mennyire helyeznétek előnybe a gyereketek 5hónap boldogtalanságával szemben? Ti megengednétek hogy feladja és hazamenjen 4hónap után?

2017. okt. 30. 10:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a szüleid véleményét?
2017. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogyha nagyon akarnám megengednék hogy hazamenjek, de szerintem óriásit csalódnának.először tudni szeretném mások mit gondolnának a gyerekukről és mennyire helyeznék a pénzt előtérbe
2017. okt. 30. 11:07
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

Eleve el se engedtelek volna hiába vergődsz mert 0 kitartásod van.

Egy nagy senki leszel majd az életben is.

2017. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem gyere haza
2017. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Az első a gyerekem boldogsága .

Nem mondanám maradjon azt sem,hogy jöjjön haza .

Neki kell eldönteni mit érez,hogy van, és az ő döntését támogatnám bármi is legyen az.

2017. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Megengedném, de azért így érdekes lesz dolgoznia, pl.


Vagy sehová nem tervezel beilleszkedni?


Egyébként két hónap az semmi, nekem akkor ismerősöm sem volt és a nyelvet is döcögve beszéltem csupán.

2017. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Maradjál ott ahol vagy!

Várj még a haza jövetellel, és peóbálj beilleszkedni.

Inkább örülj ennek a lehetőségnek.

2017. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és ez lenne az utolsó, hogy bármilyen utadat, vagy hóbortodat fizetném.
2017. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én értem és tudom, hogy ez kitartás kérdése.de félek hogy visszaesek a depresszióba.és azt hiszem én szülőként nekem a legfontosabb az lenne hogy boldog legyen a gyerekem.mégha fel is ad valamit amit nagyon nem kellene.a feltétel nélküli szeretet és mellette állás
2017. okt. 30. 11:41
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Hát azért annyira ismerned kellene saját magad hogy tudd hogy ez nem fog neked menni. Ha én ilyen lennék, eleve nem vágtam volna bele a dologba, ezzel költségbe verve a szüleimet.

Ha haza akarnál, mondanám hogy gyere, viszont nem fizetném több utazgatásod, nyaralásod, bulizásodat se, és nyári szünetben dolgoznod kellene.

2017. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!