Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van anyambol, koltozni...

Elegem van anyambol, koltozni akarok! Mi legyen a kutyaval?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok. Anyammal elek. Igazabol sose volt olyan jo a kapcsolatunk.

Minden mozdulataval, szavaval hihetetlenul folidegesit. Folhiv a munkahelyemen apro jelentektelen szrsagok miatt, nincs tekintettel a masikra, undorito szokasai vannak, tojik mindenre, szamon ker a penzemrol, kiabal.

Elegem van belole.


Egy kisvarosban elunk, amihez igazabol semmi kozom. Utalok is itt elni. Egy nagyobb varosba jarok dolgozni, ott csinalom a jogsit is. Igazabol teher nekem itt lakni, bejaras is nehez.

Viszont, van egy kutyam, nagytestu, aki a kertben lakik es nagyon szeretem.

Nelkule nem koltoznek,viszont anyam tojik a fejere. Ha nem alszok itthon, nem eteti, nem ad neki inni, mindig megkoti ha en elengedem. Ha lennek itt, oda adna valakinek, ezt mar mondta. Az a baj, hogy panelba nem igazan engednek haziallatot, foleg nem egy 35 kg-os kutyat , akit igazabol nem is szivesen tartanek a 4 fal kozott. A kiado kertes hazak pedig iszonyat dragak.

Az idegeneket nem szereti, morog rajuk.

Anyammal viszont nem hagynam, mert soha tobbet nem latnam, akkor inkabb szenvedek itt. Azert tettem fel a kerdest, hatha van otletetek ezzel a helyzettel kapcsolatban, mert mar nem birom idegileg.



2017. okt. 30. 18:54
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ha nem lennek itt*
2017. okt. 30. 18:56
 2/29 anonim ***** válasza:
20%

Keress olyan házat, ahol társbérlőt keresnek. Így lesz kert is, és nem neked kell az egész lakbért fizetni.

Azért erre gondolhattál volna akkor is, amikor kutyát szerettél volna.

2017. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
9 eves a kutyam! Mielott hulyeseget beszelsz, olyan fiatalon szerinted bele gondoltam ebbe??? Azon jart az eszem, vajon anyam mennyire megfogja keseriteni az eletem?? Legyszives, maskor kerdezz, mielott okoskodsz!
2017. okt. 30. 19:02
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszoló, utolsó kijelentésével nem értek egyet!! Szerintem pedig nagy dicséret hogy nem akarod ott hagyni! Írd ki facebookon, hogy egy nagytestü kutyussal szeretnél költözni, vagy kérj meg állat alapítványokat, hogy segítsenek kisebb költségű kertes házat keresni!! Láttam már ilyen posztokat, és mindnek sikerűlt a lakhatása. Fel a fejjel!! Sikerülni fog!!!
2017. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
3: Pedig pont erről van szó. Minden gyerek akar kutyát, mert milyen édesek. De később mi lesz vele?
2017. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

(Majdnem) no akar gyereket mert olyan cuki, de ha felno mi lesz vele?

Tessek ,itt az en peldam.

2017. okt. 30. 19:13
 7/29 A kérdező kommentje:
Mindne no*
2017. okt. 30. 19:14
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Lehet kutyás albérletet is találni, csak nehezebb. Érdemes állatos csoportokban érdeklődni ilyen kiadó helyekről.
2017. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%
A reakciódat látva, nem is biztos hogy anyukáddal van a gond...
2017. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Panelba is nyugodtan viheted. Nekem 30 kilós kutyám van panelban, bent nyugodt, sétánál pörög. A kutyának igazából mindegy, hogy mekkora helyen van, amíg sok foglalkozást kap.
2017. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!