Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy cigánylány vagyok. Magyarn...

Barbara930824 kérdése:

Egy cigánylány vagyok. Magyarnak tartom magam. Rendes, dolgos családom van. De a szerelmemmel szakítottunk, mert a családja kitagadja, ha velem marad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy a volt párom szülei nem szeretnék, hogy cigány lánnyal keveredjen az családjuk. Múlthét pénteken, azt mondta Neki az apja, hogy ha velem marad még az esküvőre se jönne el. Kitagadja.Magyarnak tartom magam. Nem fogadnak el a szülők.Nem is úgy nézek ki mint egy cigány. Féhér bőröm van, barna szemeim és hosszú gesztenye barna hajam. Mindig szorgalmas voltam. Három nyelven tudok beszélni. De akármit csinálok nem fogadnak el. Nagyon szeretem ezt a fiút, de azt mondta, hogy nem fog szembe fordulni a családjával, amit szerintem nem is kell. Próbálom feldolgozni ezt az egészet, szörnyen nehéz. Elveszítettem emiatt... Azt mondta, hogy a szülei csak jót akarnak, de igazából 2 szót nem beszélgettek velem mikor átmentem. Sütöttem tortát, vittem anyukájának virágot, apukájának belga sört, mert azt szereti. Próbáltam kedveskedni, de mind hiába. Szerintetek talán egy kicsi reményem lehet?

2017. okt. 31. 10:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Vannak ilyn emberek,szerintem hagyd ezt a fiut a fenebe,ha a mostani helyzet meg is oldodna valamilyen csoda folytan a szulei folyton megfogjak keseriteni az eletedet (igen,egyesszamban,mert a fiuk soha nem melletted lesz hanem a szulei mellett) ami valjuk be,nem eletcel...

Keress,olyat aki rlfogad es nem anyu apu mondja meg neki,kit szeressen

2017. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ezt a fiut akkor, ha nem jelentettel neki annyit hogy kialljon erted es a szerelmetekert. Talan az o reszerol nem is volt ez a kapcsolata annyira komoly. Biztosan talalsz magadnak olyan tarsat aki kiall erted, aki nem, az nem tars, amiatt nem erdemes szomorkodni.
2017. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Nézd nagyon sokan előítéletesek, és sajnos a cigányság nagy részére nézve nem alaptalanul. Jómagam például félcigány fiú vagyok, és hozzád hasonlóan rajtam se látszik, de ha apámat meglátja valaki akkor rögtön levágja a dolgot, és volt hogy emiatt kezdtek velem ellenségeskedni, vagy lenéznk. Alapból én se szeretem a cigányokat. A többség kötekszik, bunkó, lop és nem tudsz váltani velük 5 épkézláb mondatot. Szóval nem csodálkozom a hozzáállásukon. Mégha esetedben ez helytelennek tűnik is. Momdjuk vicces ez egy olyan országban ahol cigányok a politikai vezetők. (Orbán, Áder, Lázár stb.)
2017. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom hogy igy jártál, de még időben derült ki milyen gyenge jellem az a fiú. Soha, semmilyen nehéz helyzetben nem állt volna melléd. Remélem a következő barátod nem ilyen lesz, hanem egy előítéletektől menetes, nem másoknak minden szóra engedelmeskedő alak. Magyarán FÉRFI.
2017. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
48%

Ha ez a fiú hozzáállása, nem érdemel meg téged.

De ha akarod, hallgasd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=TCrrvyrGA2M

2017. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
Tanulj a történtekből és a legközelebbi magyar barátodnak ne mondd el, h cigány vagy. Ha nem látszik rajtad, akkor ne mondd el, a szüleinek meg főleg ne mondd el! Sok sikert a további normális élethez, a nyelvtudásodhoz meg gratulálok!
2017. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
13%
Mi az a 3 nyelv? :D
2017. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%
"Tanulj a történtekből és a legközelebbi magyar barátodnak ne mondd el, h cigány vagy" Ja, hazudjon csak neki, hisz az teljesen rendben van egy kapcsolatban.... Az hogy cigány, nem jellemhiba. A hazudozás ellenben óriási.
2017. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Én nem vagyok cigány mégsem fogadtak el. Ezt csak kifogás volt a részükről. A pároddal van elsősorban a baj. Ha igazán kellenél neki akkor tüzön vízen kitart. Ne sajnáld. Majd találsz olyat aki megbecsül származástól függetlenül. Ő egy anyámasszony katonája akivel hosszú távon nem járnál jól. Elárulom a szüleinek a következő és az azutáni csaj sem lesz jó. Majd találnak indokot ne félj. Ne bánkódj. Fejet fel és légy büszke magadra hogy a kisujjad többet ér az egész familiánál.
2017. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem hagyjuk már ezt, hogy cigány meg magyar. Itt születtél ez az anyanyelved tehát magyar vagy. Hogy közben cigány is....ha emiatt nem érsz annyit a fiúnak, hogy veled maradjon akkor ez nem egy tisztességes fiú és nem komolyak az érzései. Remélem megtalálod azt aki igazán szeretni fog. ☺ És nem akad fent azon, hogy milyen a származásod.
2017. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!