Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anyja is állandóan takarít?

Más anyja is állandóan takarít?

Figyelt kérdés
Hétfőn és kedden minden ablokot ajtót letöröltünk, függönyök kimosva, szőnyegek kikefélve és kiporszívózva. Mindent letöröltünk bútorok, könyvek mindent. Ágyneműket áthúztuk. Fürdőszobát kitakarítottam a fugákat kis körömkefével súroltam. Erre ma anya üvöltve keltett fel 7kor ideje takarítani, apa már elment itthonról mert nem bírja az állandó takarítást. Mikor tisztaság van. Ha nem takarítok reggelente (porszívózás, szőnyegkefélés) akkor üvölt szitkozódik. Lusta dögnek hív, vagy az isten verésének. Sokszor ütögez fakanállal is, apát is. Elköltözni nem tudok 15L
2017. nov. 1. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát akkor ez valaminek a kompenzálása, ki kellene deríteni, hogy mié. Esetleg keríteni kell neki valami munkahelyet fárasztó melóval, majd elmegy a kedve a takarítástól.
2017. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen kényszerbetegségek, mint pl. ez a tisztaság-és takarításmánia. Apádnak kellene a sarkára állnia, és nem hagyni, hogy akár őt, akár téged terrorizáljon anyád. Anyukádnak pedig orvosi kezelésre lenne szüksége.
2017. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem. Ez kényszerbetegség és pótcselekvés. Kéne neki egy munka.
2017. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk vesznek fel takarítókat (6 emeletes irodaház).
2017. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dolgozik tanárnő egy gimnáziumban, pont ott ahol tanulok :(
2017. nov. 1. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen asszony kellene nekem. Mert itt meg minden csupa kosz.
2017. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mostohaanyám is tanítónő, mellette tisztaságmániás...


Megszokta, hogy a suliban mindennek rendben kell lennie, és otthon is ugyanezt a mentalitást hozza.


Ezzel tényleg csak az a baj, hogy mentálisan beteg, amit ő nem fog fel, de a környezetét tönkreteszi vele.


Figyeld meg, idővel a kajálásotokba is bele fog szólni.


28n

2017. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hatos, hidd el, NEM akarsz te ilyen nőt... hosszú távon belebolondulnál, hogy mindenért ordít veled, ha egy porszemet meglát a ruhádon, pl., vagy állandóan takarít, ami a közösen töltött idő rovására megy, plusz idővel átcap mániába. :(


5 évet éltem ilyen emberrel - soha többet. Ahol még az alsógatyákat is vasalni kell, meg a törölközőt, az szerintem beteges.

2017. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már túlzás, amit anyukád csinál. A szüleimet sem eszi meg a kosz, de ennyit még ők sem takarítanak. A függönyöket sem kell ennyiszer mosni, tönkremegy az anyag, ráadásul túlpárásítja a lakást, ami nem egészséges. Ez lehet egyébként betegség miatt is, talán orvoshoz kellene mennie, de magától biztosan nem fog, beszélhetnél apáddal erről. Kollégiumra még nem gondoltál?
2017. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem soha. SOHA! Ertsd szo szerint.
2017. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!