Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti megengednetek a 15...

Szulok! Ti megengednetek a 15 eves lanyotoknak hogy tetovalast csinaltasson?

Figyelt kérdés
A sajat penzembol fizetnem,az osztalyba mar tobb gyereknek is van,a tanarok nem szolnak erte. A bal csuklomra szeretnem kb 5-7 cm lenne,az elhunyt allataim emlekere. A szuleim nem akarjak megengedni,pesig egyepkent le se szarnak de ilyenkor megjatszak a mintaszuloket, hogy ok nem erre neveltek,meg hogy annyit torodnek velem miert csak 2 honap utan (2 honapja dontottem el h most mar tenyleg szeretne,es nem akarok vele varni) mondom el nekik. Hogy tudnam ra venni a szuleimet hogy megengedjek? Tudom hogy most jonnek ezek a kommentek hogy inkabb menjek tanulni,meg ha akarom akkor 3 ev mulva is akarni fogom amikor mar nagykoru leszek. Elnezest az esetleges helyesirasi hibakert,siettem es telorol vagyok. Koszonom elore is a valaszokat. 15/l

2017. nov. 3. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
100%

Piercing, különböző hóbortokat mindig megengedtem a lányaimnak ennyi idősen. De tetoválást 15 évesen NEM!


A lyukak benőnek, a haj lenő, de a tetoválás... Szóval egyértelműen nem a válaszom. Pedig nem vagyok-voltam maradi anya.

2017. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Az lemaradt, hogy mondjuk nem is akartak.
2017. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
98%
Tetoválást nem engedném meg, és tiltanám is hogy 18 év alattiaknak legyen.
2017. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném én se.
2017. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen támogatnám a lányomat abban, hogy 15 évesen kifejezhesse, mennyire agyatlanm, ostoba és buta, elképesztően büszke lennék arra, hogy egy igaz birkaszellemű ostobikát sikerült belőle nevelnem, és ugrálnék örömömben, hogy épp elvágja a lehetőségét annak, hogy 1. valaha is bekerülhessen egy normális munkahelyre, 2. valaha is megismerhessen egy épeszű férfival, aki képes őt komolyan venni.

amúgy azt a tetkóst, aki az osztálytársaid tetkóit csinálta, úgy szépen lazán sittre kéne vágni.

2017. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
98%

Én sem engedném hogy legyen ennyi idősen tetoválásod. Természetesen leülnék veled beszélgetni, és elmagyaráznám hogy várjunk még pár évet ezzel. Én ezt tenném anyukádék helyében. 18 éves korod után viszont elfogadnám a döntésed tetoválás ügyben (habár akkor sem tetszene).

28/F

2017. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
99%

15 évesen nincs annyi élettapasztalatod, kamaszkorban vagy és lázadsz.

Nem a legmegfelelőbb életkor, hogy egy életre szóló döntést hozz.

Tudom mit érzel, voltam 15 éves. Tudtam várni, 19 évesen, alapos megfontolás után lett az első tetoválásom. Azóta lett több is, már elmúltam 40 éves, és egyiket sem bántam meg.

Én sem engedném meg a gyerekeimnek ennyi idősen.

Tudom, hogy nem értesz egyet, mert a korosztályodra jellemző, de szerencsére ebben még a szüleid döntenek.

Ne akarj beállni a csordába, mert mindenkinek billog van a testén, neked nem kell mindenáron.

A helyesírás pedig nem függ össze azzal, hogy honnan írsz.

2017. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
4%
kicsit túlspirázzák az emberek ezt az életre szóló döntést.. Én is csináltattam annó de már nem annyira tetszik és akkor mi van ott van nem zavar senkit,,D Bár a hátamon szóval alap helyzetbe nem látszik, de akkor is.
2017. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
27%

Hidd el, hogy egy lányon nem szép a tetoválás :)

A természetes bőr a szép.

20/f

2017. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
98%
#1 es nagyon jól leírja. Ott a pont.
2017. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!