Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha nem tudok vele...

Normális ha nem tudok vele ilyenekről beszelni?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja ismerek egy fiút, akiért bármimet oda adnám annyira szeretem, de sajnos az anyukámmal ilyenekről egyátalán nem tudok beszelni, mert nincs meg nálunk az anya-lánya bizalom, mert ha elmondok neki valamit megbeszélni a nevelő apámmal is és egyszerűen nem akarom hogy mindenki az én szerelmi(vagy éppen már esedékes szexuális) életemről beszéljen. Ennek inkább anya lánya dolognak kéne lennie nem?

Nem tudom mit csináljak,jó lenne erről mással is beszelni, a fiún kívül.


2017. nov. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem ezt az érzést. Amikor alsóba valakibe szerelmes voltam és elmondtam anyának anya elmondta a fiú anyjának. Amikor meg nem rég szerelmes voltam valakibe és úgy tünt ő is szerelmes belém elmondtam anyának. Anya találkozott következő nap a fiú apjával és mondta neki hogy tetszik nekem az a fiú.

Szóval én inkább nem beszélek ilyenekről mostanában anyának.

2017. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom:/
2017. nov. 3. 22:09
 3/7 anonim válasza:
Úgy is próbáltad már hogy mondtad anyukádnak hogy nem akarod hogy mindenki a te szerelmi életedről tudjon és csak az ő véleményét szeretnéd,mert ez neked kicsit így cinkes?Mert néma gyereknek az annya se érti a szavát.
2017. nov. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy próbáltam:)
2017. nov. 4. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudtam ilyenekrõl beszélgetni az anyukámmal...az egy dolog, hogy minden hallottat elmondott apámnak, de idõvel még vicc tárgyává is tettek az elmondottak miatt... :( Bár már nem vagyok gyerek, mégsem beszélünk meg semmi "érzelgõs" ügyet. Tanácsolom, hogy írj naplót, nekem ez sokat segített. A naplóról ne szólj senkinek, és mindig jól rejtsd el.

26/N

2017. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. nov. 4. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt névtelen-ismeretlen vagy és ha valaki szimpi, "beszélgetsz" vele.Nevek, helyek s mindenféle adat nélkül...

Némelyik anyai tanácsnál még egy idegené is bölcsebb vagy jobb hallgató közönség is akár;)

2017. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!