Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy beszeltetek meg...

Ti hogy beszeltetek meg anyukátokkal az első alkalmat?

Figyelt kérdés
Sajnos anyukám nem nyit felem ezzel kapcsolatban, mert azt hiszi, hogy ez engem nem érdekel.
2017. nov. 4. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
minek az első alkalmát?
2017. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy, hogy kéne? Velem semmiről nem beszélt, szépen ki is hagytam mindenből. Nem kell tudnia
2017. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Én nem beszéltem meg anyukámmal amikor volt az első az akkori barátommal mert szerintem nem kell kimondottan tudnia róla pedig elég sokáig jártam azzal a fiúval és nem kérdezett rá pedig tudta szerintem,hogy nem csak legózunk mégse kérdezett erről semmit.Szerintem nem feltétlen muszáj az anyukád orrára kötnöd ezt a témát de ha nagyon akarod akkor ülj le vele és mond azt,hogy figyu anyu már nem vagyok szűz.
2017. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

En sem beszéltem meg vele.

Ez az én magánügyem volt.

Nem is igazán tudom mit lehetne erről beszélni. Kivéve akkor ha "baleset" történt es anyukád segitségét kérnéd.

2017. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Leültem vele és elmondtam hogy tervezzük. Meglepődött azon, hogy mennyit vártunk (18. szülinapom után) és örült hogy nyitok ezzel kapcsolatban felé, majd elmesélte a sajátját, mire számítsak. Nekem ő mindig olyan kicsit barátnőm is volt, nem éreztem tabunak, így tudtam róla beszélni gond nélkül. Az esemény után pár héttel aztán egy mondattal elmondtam, minden szuper volt, nem került róla több szó. A védekezésre akkor nem is kérdezett, tudta hogy az nálam és a barátnál is alap, azon nem is aggódott.
2017. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Nem voltam már kisgyerek hogy ezt is kitárgyaljam vele... Nem értem, egyesek miért érzik szükségesnek hogy a szexuális életükről a szüleikkel fecsegjenek? Te mit szólnál ha anyukád beszámolna róla hogy milyen volt apukáddal dugni? Na neki ez pont ilyen.
2017. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
mit kellene megbeszélni?
2017. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy
2017. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

En sem beszéltem meg vele.

Ez az én magánügyem volt.

Nem is igazán tudom mit lehetne erről beszélni. Kivéve akkor ha "baleset" történt es anyukád segitségét kérnéd.


Érdekes, ha segítség vagy pénz kell esemény utánira akkor márse magánügy?

2017. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez mindenkinél más, van aki szeret beszélni az apró cseprő dolgairól, van aki nem. Én sem beszéltem róla anyukámmal, hónapokkal később jött csak fel valahogy. Akkor sem beszéltük ki csak tudomásul vette. De mondjuk én nem anyukámmal éltem. Sok dolgot szerettem volna megbeszélni vele de sosem éreztem olyannak a kapcsolatunkat hogy mindent elmondhassak neki.
2017. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!