Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez igazságos?

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés
Mostoha apám van. Szinte soha nem enged semmit. El akarok menni valahova akkor nem elég csak anyát megkérdeznem, őt is kell. Mindig az van, hogy akárhányszor menni akarok valahova anya elenged aztán megkérdezem őt és ő meg nem enged el szóval ki se tehetem a lábam a házból. A legjobb barátnőm át se jöhet hozzánk mert utálja őt. Sehova se mehetek, senki se jöhet hozzám. Egy másik városból költöztünk át hozzá és meg akartam látogatni az ottani barátaim. Azt se engedte. Azt mondta, hogy szerezzek itteni barátokat. Oké szereztem. De nem találkozhatok velük sem mert nem enged el. Szerintem ez nem igazságos. Oké, hogy az ő házában élünk de mi köze van ahhoz,hogy hova megyek meg mikor. Elég ha csak anya enged el. És itt nem arról van szó, hogy csak félt. Mert nem. Tegnap is átjött a barátnőm pár percre és a mostohám ott mondta, hogy beszéljük meg a dolgainkat utána elég volt. Aztán amikor mentem volna ki az utcára elbúcsúzni a barátnőmtől ordibált, hogy elég volt már és takarodjak befele. Mit kéne tennem? Utálom őt!
2017. nov. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Ha valahova menni akarsz, megkérdezed anyukádat és ha ő elenged, akkor elindulsz. Ha meg ordibál veled, vagy bánt, akkor szólj anyukádnak, hogy intézkedjen. Ha anyukádat nem érdekli, akkor szólj az apukádnak, vagy más rokonnak, hogy baj van.
2017. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Peched van, hogy ilyen nevelőapa jutott neked.

Egyetlen segítséged csak az édesanyád lehet. Ha ő melléd áll, nyert ügyed van. Ha nem, akkor viszont szívsz, de nagyon.

2017. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Látom, a mostohád is gyakorizik. Csak vigyázz, meg ne tiltsa neked azt is.
2017. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ne zavarjon, hogy egy kamasz lányról beszélgetünk, nem csajozásról van szó, csak szimplán arról, hogy barátokkal akar találkozni.


Kérdező, ha anyukád elenged, menj. Ha balhézik a pasi, akkor szólj anyádnak, hogy ez nem állapot. Az ő dolga ezt orvosolni, nem neked.

2017. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!