Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan magányosnak érzem magam...

Olyan magányosnak érzem magam apa nélkül, nagyon hiányzik, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Pár éve anyu és apu elváltak és külföldre ment dolgozni apum, lemondott rólam. Sajnos úgy tűnik nem is nagyon hiányzom neki és már soha nem lesz semmi sem a régi. Anyum nem sokat van itthon mert állandóan randizik . Mit tudtok tanácsolni? Tesóm nincs, barátaim meg mégúgysem, mert mindenki el van a kis okostelefon világában.

2017. nov. 5. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Segíts anyudnak találni valakit.
2017. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Keress barátokat, és éld az életed. Mást nem nagyon tehetsz.
2017. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy én segítsek neki? Na akkor inkább a vonat:)
2017. nov. 5. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan voltam, bár anyám nem randizott, hanem állandóan dolgozott. Én regényt írtam, zenélni meg nyelveket tanultam, ez jól kikapcsolt mindig, bár barátaim-párom nem lett tőle, de káromra nem vált egyik sem.
2017. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Foglalkozz csakis magaddal! Találj magadnak hobbikat, olvass, sportolj bármit. Én képregényeket rajzoltam ill történeteket szóltam írni, de emellett van egy kutyám is, aki nagyon jó társaság ha már barátaid nincsenek.
2017. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el valamit sportolni, lépj be valami klubba (sakk, kártya, vasútmodellezés), keress valami diákmunkát, esetleg önkénteskedj (talán az 50 óra köteleződ kapcsán találhatsz valami érdekes helyet).

Bocsi, de életkor nélkül kicsit nehéz megsaccolni, mi illenék Hozzád.

2018. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!