Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi, hogy a...

Anyukám nem engedi, hogy a barátom feljöjjön hozzám. Mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés

Tudom 18 éves vagyok költözzek el stb, de szerintem meg lehetne ezt oldani. Neki is van egy haverja akit én utálok még is mindig nálunk van és köszönni alig tud nekem.

Anyu azt mondta barátom akkor jöhet mikor ő nincs otthon mert úgy utálja, de barátom sokáig dolgozik.

Úgy beszéltük meg barátommal lehetne úgy, hogy egyik héten náluk vagyunk párszor, a másik héten nálunk. Így egyik családnak sem lenne kellemetlen, de én amúgy csak anyuval lakok. Nem szeretnem ha rossz szemmel néznének rám a barátom szülei hogy mindig csak náluk vagyunk. De anyukám nem tudja ezt sem elfogadni. Azt mondja ez az ő lakása szóval nem jöhet ide.

Mit tegyek? A családom többi tagja korrektnek tartja az ötletünket és mellettem áll



2017. nov. 7. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi az oka annak, hogy utálja a barátodat?
2017. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Leirhatnad, hogy mi a gondja a baratoddal... Igy latatlanban csak annyit tudok mondani, hogy probaljatok megoldani anyad utalatat vele szemben. Kedveskedjetek, kuldjon a baratod neki csokit, stb.

Ameddig az O hazaban elsz sajnos o lesz a fonok. Ha nemet mond, akkor nem. Maximum idovel megenyhul TALAN.

2017. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nagyon nem értem miért írtad ki, hiszen senki nem fog tudni tanácsot adni.

Ha anyád nem engedi akkor nem engedi. Mit lehet tenni? Semmit. Elfogadod, vagy keresel más megoldást.

2017. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

"neki is van egy haverja akit én utálok"

Ez összefügg a problémáddal és a státuszoddal a családban.

2017. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem érezném jól magam a barátod helyében olyan helyen, ahol utálnak, tehát el sem mennék hozzátok.

De a te helyedben sem lenne komfortos érzésem, ha ezt mégis valahogy ki tudnád erőszakolni, így nem értem mire jó ez?


"A családom többi tagja korrektnek tartja az ötletünket és mellettem áll."


Akkor a családod többi tagjánál oldjátok meg a légyottot, akiknek ez nem probléma.

2017. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Aha, akkor menjetek a családod többi tagjához, kíváncsi vagyok, meddig lennének ilyen elnézőek.


Egyébként költözz el, a saját lakásodba azt hívsz meg, akit és amikor akarsz.

Bocsánat, nyers lehetek, de hozzám addig nem jöhetett senki, míg "otthon" éltem, 21 éves koromig.

Sem barátnő, sem barát, még rokonok sem nagyon.

2017. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként MIéRT utálja? Mert ok nélkül nem igazán szokták azt mondani, hog utálom és ide nem jöhet.
2017. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne egyáltalán kellemetlen? Költözz oda.
2017. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!