Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megoldható hogy a mostoha...

Megoldható hogy a mostoha nővérkék ne legyenek itthon aznapra?

Figyelt kérdés

Apámmal elköltöztünk mondván, hogy jót tenne a környezet váltás. Ez mind szép és jó, de csak addig, amíg meg nem tudtam a valódi okát. Apámnak lett egy nője és hozzá költöztünk. ÉS ÉN SEMMIRŐL SE TUDTAM. Neki van három gyereke, én meg konkrétan megőrülök tőlük. Világ életemben egyke gyerek voltam, erre most HÁROM gyerek?? Ezmiezmáár????? Na lényeg a lényeg. Van egy külön szobám, ami tényleg jó és magamban vagy hatszor, ezt meghálálom, mert velük nem lehet egy légtérben megférni (folyton veszekednek). És most jutottam el arra a pontra, hogy az új barátnőimet "haza" akartam hozni. Jó, apám örült is meg, az a nő is, de a három gyerek közül kettő már egyből húzták a szájukat, hogy ők majd nem birnak majd tanulni (lol szünetbe voltak nálunk) meg, hogy az ő barátaik is ekkor fognak jönni. Ebből lett is egy szócsata, aminek az öccsük vetett véget (a srác 15 éves velem egy idős a két lány meg 17 ikrek). Eljöttek tök jól szórakoztunk, de a végére olyan nagy balhé lett, hogy azt hittem már, hogy a barátnőim egy életre elkerülnek.


És most tetszik egy srác, kedves meg minden udvarol, és apámmal nem tudtam beszélni. Ezért azzal a nővel kellett és meglepően jó fej volt, és mondta, hogy nyugodtan jöjjön át filmezni, vagy bármi a lányokat majd ő elintézni. Viszont én most meg tökre parázok, mert azért mégis a srác tök helyes amúgy, vicces, és még okos is, és a lányok meg ezerszer szebbek nálam, és már több kapcsolaton is túl vannak hozzám képest (lol ő az első fiú akit haza hozok) és most tökre parázok a lányoktól.



2017. nov. 7. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Eleg gaz lenne, ha 15 evesen mar olyan "tapasztalt" lennel pasik teren, mint a ket szinte nagykoru lany. Teljesen idoben vagy, nincs ebbe semmi ciki
2017. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt nem is a cikiségről van szó, hanem arról, hogy nem szeretném, hogy ők is itthon lennének, mert feszélyeztetve érzem magam na.
2017. nov. 7. 22:57
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Mond meg mostoha anyucinak paszolja le valahova a kölykeit mert az ėletársa kislánya kandúrozni akar!
2017. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy mi a probléma. Írtad hogy mondta hogy majd ő elintézi a lányokat...
2017. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nekik mozijegyet.
2017. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Menjenek el a saját otthonukból, hogy a srác önbizalmat ujjazon beléd?
2017. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen több az önbizalmad, veled akar találkozni. Amennyiben átmegy és rögtön ők kezdik el érdekelni, akkor annyit is ért ez a srác. Gondolom az ikreken kívül is lát szép lányokat minden felé. VELED akar találkozni, nem tüntetheted el a lányokat minden alkalommal, ha átmenne. Bátorság és érezd jól magad.
2017. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy gaz szitu, apud nem valami korrekt. Erheto a kiakadasod, sot!

De mindenhol vannak jo nok, akik elszipkazhatjl eloled a pasidat, es nem tarthatod ot bura alatt. Higgy magadban, h teged akar, hiaba jobb csajok (szerinted) az ikrek. Azert a ferfiaknak sem csak a kulso szamit!

2017. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Figyi, most akkor minden nőt kerültetni fogsz a sráccal, ha összejöttök, aki kicsit is szebb nálad? Ez elég érdekesen kivitelezhető... sőt jobb ha találkoznak, akkor majd meglátod, hogy lehet, hogy te szebbnek tartod őket, de ő meg veled szeretne ismerkedni, és nem velük.


Ami meg a helyzetet illeti:

- nekik is ugyanolyan szar és nehéz, mint neked

- sem apád új nőjének, sem a kölköknek nem a hibája az, hogy apád b.ott neked szólni arról, hogy nem kettesben vele költözöl, és akkor tudtad meg, hogy lesznek "lakótársak" meg mostohatesók

- arra meg lehet kérni apukádat, hogy szóljon a nőnek, hogy vegye le a hangerőt veszekedéskor a két csaj, és viselkedjenek, ha a barátnőid ott vannak... már ha a balhé csak az ő hibájuk volt (aki a leírás alapján rohadt jó fejnek tűnik, két kezedet összeteheted, hogy ilyen nő apukád új párja... nézz csak végig gyk-n, milyen sztorik vannak... sőt én pl. olyan sztorit is ismerek, ahol a gyereket azért küldték bentlakásos művészeti iskolába, mert apu új nőjét irritálta a gyerek, és bezsarolta aput, hogy vagy koli, vagy puni... és szegény gyerek tök tehetségtelen is hozzá, és már kezdi ő is belátni)

- ha beszélsz is bárkivel, ne úgy kezdd, hogy "lyullllly, eddig egyke voltam, de most van 3 tesóm, ez gááááááz", mert akkor elkönyvelnek egy elkényeztetett turha neveletlen elkényeztetett hercegnő kis p...ának

2017. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"és a lányok meg ezerszer szebbek nálam, "

de ha te tetszel neki,miattad,érted van ott, és őnekik meg picit idegesítő a jellemük? Szerintem azért rögtön nem fogja felrúgni amit nálad már felépített, hogy olyanoknál bepróbálkozzon,akiket még nem is is mer. Szerintem fölöslegesen aggódsz ezmiatt, hogy elhódítanák tőled. Amúgyis ketten vannak, nem tudna választani, pláne ha még mondjuk nem is annyira aranyosak, mint te vagy, hogy veszekednek, attól még lehetnek mondjuk aranyosak,- h nem jönnek ki egymással. Na mindegy, szóval annak a pasinak te kellesz, csak miattad fog odamenni, ne aggódjál.

2017. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!