Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, ha együtt...

Mit lehet tenni, ha együtt kell még éljek a szüleimmel, de anyum annyira felbosszant minden nap, hogy egész nap fáj utána a gyomrom?

Figyelt kérdés

Nem tudok elköltözni, és mivel eleve még egyetemista vagyok, csak egyetem elvégzése után szeretnék. Minden nap vitatkozik velem anyum, mivel csak az jó, amit ő akar, vagy gondol.

Ma azom uvoltozott velem, hogy nem szabad beszélni olyankor, ha a horoszkóp megy a rádióba, mert jaj sokszor bejön, amit mondanak, mondtam is neki, hogy nyílván, mivel altalanos dolgokat mondanak, és szerintem teljes baromság a horoszkóp, és nekem ne az döntse már el, hogy milyen napom lesz, hogy mit mond a horoszkópom. Erre elkezdett velem üvöltözni, hogy jaj milyen pocsék termeszetem van, kibírhatatlan vagyok... azóta folyton ezzel idegel, ha egy szobába vagyunk,mindig belém köt.

És ezt heti 2-3 alkalommal megcsinálja. Nem csak engem készít ki, mindenkit a családból, de mégis nekem mondja mimdig, hogy elviselhetetlen vagyok...


2017. nov. 10. 11:47
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
95%
Az ilyen nettó marhaságokat, aminek a világon semmi jelentősége, miért nem hagyod rá?
2017. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan nehéz lett volna azt a max 5 percet kibirni csendben?
2017. nov. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
O megkert arra, hogy maradj csondben amig megy valami ami ot erdekli. Ez normalis esetben nem kene gondot okozzon, minimalis alkalmazkodokepesseg kell hozza, de neked miert kell beleszolni abba, hogy o mit szeret hallgatni meg mit nem?
2017. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az együttélés alkalmazkodással jár.Megpróbáljatsz nem hozzászólni talán akkor kevesebb lesz a feszkó. Amíg az ő kenyerüket eszed neked kell jobban alkalmazkodni. A gyomorgörcs nem a legjobb mert később minden napos szorongáshoz vezethet ami megkeserítheti az életed. Néz körbe hátha koliba el tudsz menni. De le is ülhetnél anyukáddal beszélni téged mi zavar és őt mi zavarja hátha meg tudjátok oldani a problémát. Egyébként meg ha neki fontos a horoszkóp akkor mindegy te mekkora hülyeségnek tartod. Tartsd tiszteletben. Neked sem esne jól fordítva.
2017. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk alkalmazkodj amíg nála élsz.... Ez amúgy is alap lenne.
2017. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

5: meg csak nem is arrol van szo hogy ki el kinel, hanem arrol hogy felnott, egyutt elo emberek kozott udvariassagi minimumnak kene lenni annak, hogy egymast amennyire lehet nem zavarjuk, es ha valaki hallgat/nez valamit, ami erdekli es kifejezetten megker, hogy maradj csondben, akkor azt nem hiszem hogy tulsagosan megerolteto volna megtenni.

Izlesek es pofonok dolga meg hogy kinek mi tetszik, hadd dontse el o hogy mit tart erdekesnek.

Uvoltoznie nyilvan nem kellene, de nem artana ha felnott emberhez illoen nyugodtan meg tudnatok ilyen alapveto dolgokat beszelni.

2017. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek veled utolsó, valóban arról van szó hogy tartsuk tiszteletben egymást- Vagyis ha az egyiknek fontos valami- akár egy horoszkóp, akkor nem zavarom benne, és nem szólom le azt a valamit, hiába nem hiszek benne.
2017. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!