Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 éves férfi vagyok és...

22 éves férfi vagyok és otthon élek. Már egy éve dolgozok (napi 8 órát) Várnám a Hétvégét, De apám nem hagy pihenni. Én meg nem tudom a saját életemet élni, a saját dolgaimmal foglalkozni, mert segítenem kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta segítenem kell a ház körül, stb. De ha meg nemet mondok, akkor flegmázik, meg lelkileg terrorizál és megsértődik. Mit tegyek?

Nem érti, hogy pihenni akarok, annyira ki vagyok merülve.



2017. nov. 11. 08:38
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
36%
Idezted de el nem olvastad. Ertelmezd legyszi. Kvara de nem tok mind1, van kulonbseg rabszolga es a gyerekem kozott, ahol nincs ott probkemak vannak.
2018. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
65%
De, olvastam, csak nevetséges amit írsz. az hogy otthon segít, az nem csicskaság, nem rabszolgaság, hanem alap. Ha már nem ad be a rezsibe- és valószínűleg hét közben ennek ellenére egy szalmaszálat sem tesz keresztbe-a minimum hogy hétvégén elvégzi amire megkérik. Egy éve keres, haza nem ad- ha nem tetszik a rendszer, kereső emberként nem kell otthon maradni és csicskának nézni a szüleit meg kiszolgáltatni magát.
2018. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
36%
Hat de nem olvastad el.
2018. júl. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

En megertem a kerdezot. Igenis vannak ilyen szulok. Nem kepesek elfogadni h felnottel. Ha akarsz adni a rezsibe, nem fogadja el, mert ezzel elismerne az egyenrangusagod. Ha bejelented h bulizni mesz, meg van sertodve, mert te rendelkezel a szabadidod felett. Ha el akarsz koltozni, te vagy a halatlan.


Hogy mit jelent egy ilyen csaladban (felnottkent) gyereknek lenni, azt csak az erti, aki benne van.

Kerdezo, gyurj az onallo jovore, es csomagolj mihamarabb!

2019. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!