Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam el akar utazni egyedül....

A fiam el akar utazni egyedül. Engedjem, mi a véleményetek? 14 éves.

Figyelt kérdés
Interneten összeismerkedett egy lánnyal (szintén 14 éves lesz), aki meghívta magához Németországba Lipcsébe. Már fél éve beszélgetnek és 4napra meghívták. Persze a szülei is. Egyedül nevelem férfiként, nem tudom kivinni, meg kimenni vele a munkám miatt. Nagyon elhatározott, hogy kimegy egyedül vonattal. Már megnézett mindent. Talpraesett gyerek, de én féltem ilyen fiatalon egyedül. Persze én is stoppal mentem a Balatonra 15 évesen, de az valahogy más világ volt. Úgy nevelem, hogy tudjon viselkedni, komolyabb tiltások nélkül is, de ez most kicsit sok nekem.
2017. nov. 11. 13:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim válasza:
77%

Én nem engedném el!

Mert ki tudja lehet hogy csak átverés az egész!

2017. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim válasza:
81%

Egyedül biztos nem.Kell felügyelet.A mai világban mennyi ilyen átvarés van....

Szoval ne.

2017. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán kiengednék a határon? Mivel menne?
2017. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 anonim ***** válasza:
37%
Honnan lenne rá pénze? Ez azért nem két fillér. Én nem engedném ki. Jöjjön a lány és a szülei, egy hétvégére.
2017. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/138 anonim ***** válasza:
68%
Én nem engedném. Ehez még túl fiatal. Ha még jövőre is ilyen jó barátok lesznek, hát menjen. De most még biztos nem
2017. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 anonim ***** válasza:
64%

Képét látta már egyáltalán?


Fél év netes ismeretség az még semmi, én biztos nem engedném el.

2017. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/138 anonim ***** válasza:
80%
én sem engedném el... és ha nem jön haza? inkább utáljon pár napig hétig mint soha többé ne lássam. esetleg ha van rá kereted, karácsonyi ajándéknak kaphat kettotoknek egy németországi kiruccanást valamikor amikor raersz, ahol találkozhat a lánnyal de tudod felügyelni. ezt persze majd egyeztesd a lány szüleivel
2017. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/138 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért nem engedném el mert alig ismeri hanem azért mert egy 14 éves ne utazzon más országba egyedül.
2017. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 anonim ***** válasza:
31%

14eves lanykent 30eve a szuleim tettek repulore h menjek ki egy lanyhoz (nem ismertek a csaladot csak mason keresztul).

HA vmennyire tudsz kommunikalni a szulokkel akkor korultekintes utan elengednem.

2017. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/138 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem ismerem a szülőket, nem ugyanis a neten annak adja ki magát az ember akinek akarja. Nem tudhatja hogy valóban lánnyal levelezett-e, és nem egy vén fószerral akik kamaszokat szed össze hogy ku.rvát csináljon belőlük, vagy simán megerőszakolja őket, és utána elvágja a torkukat..


Volt is valami videó hasonló témában- a közösségi oldalak veszélyeiről, abból nekem egy kislány maradt meg nagyon. Simán hazudott az apjának, hogy a -szerinte - kamasz fiúval stikában találkozzon. Gondolkodás nélkül beült a FELNŐTT csávó kocsijába, mikor az előadta hogy a "kamasz fiú" bátyja. aztán ketten akik a hátsó ülésen voltak, simán elkapták a kislányt. A gyereknek marha nagy szerencséje volt, mert az egész egy tévéműsorhoz készült, amolyan felmérésként hogy mennyire óvatlanok, átverhetők a gyerekek. Úgyhogy ebben az esetben a hátsó ülésen az idegenek- a kislány szülei voltak. A szomorú az volt az egészben hogy a nagy ijedségre meg sikítozásra tíz percre a kislány már pukkadt, meg meg volt sértve mikor kioktatták hogy mi lehet volna egy igazi helyzetben az ostobaságának a következménye...

2017. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!