Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti a helyembe hová költöznétek...

Ti a helyembe hová költöznétek? Apa/anya

Figyelt kérdés
6 éve apám és anyám elváltak,és anyámhoz költöztünk a lánytesómmal (ő most 21 én 18 éves vagyok) Sokat veszekedtek anyámmal ezért anyám elküldte a házból,apámhoz ment lakni aki szívesen fogadta őt az élettársával (fordult a kocka mert a nővérem nagyon jól érzi magát anyám viszont azt akarja hogy visszajöjjön) .Anyámnak nincs élettársa így most anya,5 kis gyerek (anyám nevelő szülő),és én lakunk itt,így hogy elment a nővérem nagyon sok minden szakadt rám nagyon sok házimunkám van+házfelújítás+gyerekekről gondoskodás.Viszont nekem idén érettségi és egy egyetemre be szeretnék jutni,de ahhoz tanulnom kellene amire nincs időm+ha van is valamennyi midig ordít valamelyik gyerek.

2017. nov. 12. 11:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem,hogy nagyon hiányzik a testvérem.
2017. nov. 12. 11:39
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
hát én már rég elhúztam volna a faterhoz. még saját gyereket sem akarok, nem hogy a másét.
2017. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Minek kell a körítés? Mondd meg hogy a könnyebb élet kell. Csináld úgy ahogy gondolod. nem kell ehhez idegenek jóváhagyása.
2017. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól értem, anyukád hivatásos nevelőszülő. (Nem értem, hogy kaphat ilyen munkát egy egyedülálló, de ez most nem fontos.) Tehát ez a foglalkozása, ezért kap pénzt. Az ő foglalkozása, nem a tied. Ha téged nem tud megfelelően ellátni, azaz a tanuláshoz szükséges időt és légkört nem tudja biztosítani, apukád viszont igen, ráadásul hiányzik a testvéred, akkor javaslom, hogy költözz az apukádhoz. De tartsd anyukáddal a kapcsolatot, mert szörnyű lesz neki, hogy rövid időn belül két gyerekét is elveszíti.
2017. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is így tennék,de egyedül ezt nem fogja bírni+félek hogy összeomlik+szeret engem mindent amit csak tud megad..
2017. nov. 12. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Énszerintem is menj apukádhoz, de ülj le beszélgetni anyuddal is, hogy mi a probléma, te hogy érzed magad, miért mész el stb.
2017. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elköltözöl még segíthetsz otthon, de jövőre úgyis kollégiumba mész, akkor ki fog segíteni anyádnak?
2017. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Beszeld meg anyuddal! Biztos vagyok h megerti, hogy idore van szukseged a tanulas miatt. Nem hiszem, h emiatt el kell koltoznod. Hacsak nem mas indok miatt szeretnel elkoltozni... ezt magaddal is le kell jatszanod. Amit anyud csinalnaz egy nagyon hasznos dolog
2017. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:

Én már akkor leléptem volna apámhoz amikor anyám odahozta a gyerekeket. Persze biztosan már régebb óta foglalkozik ezzel de amint lehetőségem lett volna költözni, költöztem volna.

A gyerekeket ellátni nem a te feladatod, ez anyukád munkája, ő vállalta, őt fizetik érte. Ha téged zavarnak a kölkök, nyugodtan beszélj apáddal hogy odaköltözhetsz-e. Házimunkában segíteni nyugodtan átmehetsz attól még, de nem kötelező neked sem 0-24-ben az idegen gyerekek ordítását hallgatni.

2017. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!