Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya szerint a kedvenc bandám...

Anya szerint a kedvenc bandám rossz hatással van rám. Mi lehet ennek az oka? 15l

Figyelt kérdés

Elég sűrűn érdeklődik arról, hogy miket hallgatok és ugye a kedvenc bandámról is. Aztán azt mondja, hogy változtatnom kéne, mert rossz hatással van rám. Szerintem nem igaz, mert ugyan olyan vagyok, mint régen, csak boldogabb.


Akkor mégis hol a probléma?


2017. nov. 18. 21:51
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
19%
En anyukam szerint az egyik hozzam legkozelebb allo baratnom van ram rossz harassal.Egy ideig nem ertettem miert mondja,de aztan kezdtem eszrevenni magamon.Amugy mi a kedvenc bandad?Ha valamu rock banda akkor lehet hogy azert mondja ezt mert lehet elvadultal
2017. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Tuti K-pop
2017. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A második eltalálta, hogy k-pop...(Egyébként a Super Junior)
2017. nov. 18. 22:06
 4/33 anonim ***** válasza:
47%
Az én esetemben pl. az volt a probléma, hogy a nap nagy részét fülhallgatóval a fejemen töltöttem (tehát nem hallottam a szüleim, ők pedig nem tudtak beszélni hozzám), ha pedig véletlenül mégsem, akkor telefonon olvastam utánuk, videókat néztem róluk, próbáltam őket jobban megismerni (ismét ugyanaz a baj, nem velük voltam elfoglalva). Esetemben kpop-ról van szó, bár tudom, itt gyk-n ez a műfaj eléggé megosztó, mélyebben tehát nem is megyek bele. :D 14/L
2017. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%
Melyik az a banda? És mit mond, hogy miért?
2017. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Csak azért mondja mert hirtelen gondolom rájuk kattantál ez velem is volt anno :D

Megoldás: ne mondj el neki semmi vele vagy egyáltalán kpoppal kapcsolatos dolgot és akkor ebbe nem tud belekötni ;)

Mellesleg a Super Junior egy nagyon jó csapat:D

2017. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Csak annyi az ellenérv, hogy "nem kéne koreai zenéket hallgatom". Tehát az különösebben nem érdekli, hogy sulin kívül próbálok nyelvet tanulni egyenlőre csak otthon, illetve ha nem találok valamihez, mondjuk eg dalhoz magyar feliratot akkor használnom kell az angoltudásom.

Magamtól nem is beszélek, csak ha kérdezi.

2017. nov. 18. 22:27
 8/33 anonim válasza:
45%

Biztos nem szereti a ferdeszeműeket (direkt így írtam, én szüleim is ilyenek, én JPopot hallgatok)

De ne figyelj rá. Hallgasd nyugodtan. Nincs rád rossz hatással, maximum jó hatással mert elfogadóbb leszel más rasszokkal szemben...:)

2017. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
Az az ő véleménye,ne foglalkozz vele,főleg ha neked ez tetszik,boldog vagy tőle.
2017. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen sok anyuka nem szereti a kpopot?

Az én anyám sem, de nem értem, hogy miért 'utálja' ennyire. Konkrétan 2x, ha beszéltem neki róla, akkor is ő kérdezett.

Ma is TV-zütnk, a reklám alatt zenét hallgattunk. Jött egy szám, nem is k-pop vagy j-pop volt, csak ilyen nigthcore szerű, átdolgozott cucc, de az is ilyen mai sláger.

Ki ment a szobából és vagy fél óra múlva jött vissza, a film végén, mert ő nem hallgat 'kínai melegeket'. Ekkor elgondolkodtam, hogy belázadok és kitapétázom a szobát a BTS-ses poszterokkal, de végül elvetettem.


Legalább tudom, mit kell tennem, ha nem akarom a szobámban tudni anyámat.

2017. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!