Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék nem vesznek semmi,...

Anyámék nem vesznek semmi, nem engednek meg semmit! Mit csináljak, hogy engedékenyebbek legyenek és vegyenek valamiket?

Figyelt kérdés
14/L lassan 15. Kezdjük a legbosszantóbbal.Nem vagyunk gazdagok de azért van pénzünk, kevés ruhám van azok fele kicsi nincs télre cipőm kabátom is kicsi de akkor sem vesznek semmit, amikor meg elmegyünk vásárolni akkor is csak a legfontosabbakat vehetjuk meg abbol is a legolcsobbat mikor mondom vegyunk pluszba valamiket akkor ellenkeznek mert nem fogjak fel hogy lan vagyok es szeretnek azert uj ruhakba jarni. A másik gond pedig az hogy mindenki minimum 10ig kint van én csak 8ig lehetek. 3ast,4est kapok kiabalnak elveszik a telom stb.....nem birom segitsetek

2017. nov. 19. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Na, fuss ennek neki még egyszer! Ezuttal magyar nyelven.
2017. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanígy nőttem fel, szar volt, de kibírtam. Anyámnak volt 25 pár cipője, nekem egy pár szakadt a kínai piacról. Magamnak soha nem vehettem ruhát, csak amit ő néhanapján vett. Rossz méret, ronda, nem számított. Egy darab jó melltartóm volt, azt is a nagyitól kaptam. A nagymamám régi ruháiban jártam, azok még mindig szebbek voltak, mint amit anyám vett. Felnőttem, kibírtam. Anyám amúgy elviselhetetlen volt mindemellett mindig is. Van ilyen, sajnos.
2017. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azért ennyi idősen ne akarjál 10-ig kint lenni...
2017. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

17 vagyok és ilyen sötétedéskor már 8 után nem megyek ki. Engem így neveltek, aztán magamtól is rájöttem, hogy veszélyes és annak ellenére, hogy kést tartok magamnál bármikor megtámadhatnak többen úgy, hogy nem tudok védekezni vele.

Téli kabátot is úgy kell kikönyörögni meg cipőt stb. De amit mondani akarok az az, hogy beszélj velük. Nem hisztivel hanem egy megértő felnőtt ember módjára, hogy komolyan vegyenek. Próbáld látni az ő szemszögükből is és jövőre akár elmehetsz nyáron melózni hogy segíts nekik ha ilyen szarul álltok.

2017. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Talán a karácsonyra spórol anyuci...

Kérj a nagyszülőktől helpet-cipőt-kabátot...hmm?

2017. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy cipő egy 15 évesnek nem olcso akkár 10000ft a kabát is drága 10000hónap végefelé meg helyböl 20000ft nem fognak tudni rádkölteni.
2017. nov. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes hogy egyes gyerekek/emberek azt hiszik hogy a fán nő a pénz, hogy az csak úgy "van"...
2017. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
26%

"Nem vagyunk gazdagok de azért van pénzünk"


Mennyi a havi (vagy éves) össz bevétele a családotoknak és mennyi össz kiadás jön ehhez?

2017. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem az itteni válaszolókat.

Igen nem a fán nő a pénz.A kérdező azt írja nem szegények tehát valószínű dolgoznak a szülők.

Azt írja , hogy nincs télire cipője , kabátja.Az azért már gond szerintem , mert ezek alap dolgok.

Nem a tizedik cipőt , kabátot kéri.

A kint maradással kapcsolatban tízig semmiképp nem engedném meg talán nyáron szünetben.

2017. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!