Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21. szülinapomon egyedül...

21. szülinapomon egyedül Pestre vásárolni és bulizni, elengednétek? Vagy mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy felnőtt ember vagyok, de még utoljára nyolcadikban jártam a sulival az állatkertben, azóta nem.

Csütörtökre esik, nem tudom, hogy hogyan végzek a sulival, lehet csak pénteken mennék fel délután és másnap reggel jönnék haza. Esetleg egyik barátnőmet elhívhatnám, de jobban szeretnék egyedül lenni, tudtommal itthon sem terveznek nekem semmit.

Arra is gondoltam, hogy bekamuzok valamit, mert menne, hogy megerőszakolnak, drogot kevernek az italodba... Még képes lenne apa eljönni velem.

Szerintetek?


2017. nov. 20. 19:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
21 évesen utaztam először egyedül külföldre több hétre, úgy, hogy alig beszéltem az ország nyelvét, és angolul is csak makogtam.
2017. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Az igazat. 19 évesen én egy évre kiköltöztem külföldre. 18 után az embernek folyamatosan kellene függetlenednie. Interneten keress normális helyeket, ahová elmehetsz aztán hajrá! Szülőknek meg mond meg az igazat. Érezd jól magad és Isten éltessen!
2017. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elengednének, elvégre 21 éves felnőtt nő vagy.
2017. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%
Xdddd
2017. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
egyedül eltudsz menni wcre vagy ott is fogja anyu a kezed? popsidat kitudod törölni?
2017. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
35%
De szánalmas vagy, most komolyan :D
2017. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Én elengednélek, mert nem is úgy nevelném a gyerekem, hogy kérdés legyen, hogy 21 évesen képes-e elmenni egy másik városba egyedül.
2017. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Ez nem a képességekről szól, 4 évig voltam kollégista.

Csak így alapból mit szólnátok hozzá. biztos, hogy jöne, hogy Pesten éjjel, egyedül.

2017. nov. 20. 20:44
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
De az hogy Pest, éjjel és egyedül nem jelent semmit. Egy faluban is kirabolhatnak vagy megölhetnek. Kérdés az, hogy miért vetődne fel kétely a szüleidben a személyedet illetően? Vagy miért félsz megkérdezni? Amúgy én elengednélek. Nyilván aggódnék a gyerekemért, de ennyi idősen jár a szabadság.
2017. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
de van hol aludnod? mert éjjel nőként egyedül mászkálni valóban nem egy életbiztosítás. Mondom úgy, hogy pesti vagyok.
2017. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!