Molesztált az apám?

Figyelt kérdés
Csak a napokban ugrott be egy kép, emlék, mely magával hozta az egész történést, amikor 10-12 éves koromban az apám szórakozásból rendszeresen rácsapott a fenekemre és meg is simogatta. Nagyon rossz vele ma a kapcsolatom, később vert is. Szerintetek lehet ez az oka? 20L
2017. nov. 20. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak hülyéskedett, nem hiszem, hogy az okból volt ez. Anyám is csapkadta néha hülyeségből az öcsémet.

Túl komplikálod, csak poénnak szánta szerintem.

Meg aztán ez nem molesztálás kategória.

2017. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Az én apám is viccből rácsapott a fenekemre, és volt, hogy simogatott. De eszembe sem jutna, hogy apám molesztált volna. Én is puszilgatom a fiamat, rácsapok a fenekére amikor poénkodunk, de nem vagyok perverz...Azért ne lihegd már túl a dolgokat,
2017. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
volt olyan is, hogy nézte, amint pisilek....
2017. nov. 20. 20:42
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves voltál, akkor öt?

Meg lehet pedofil is volt, mert egy évesen látta a puncidat, sőt törölgette is.


Veled amúgy minden rendben? Mert ez beteges. Nem védeni akarom, de ne akarj ilyeneket bemagyarázni magadnak.

2017. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te nem vagy normális!
2017. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Valamiért nem szereted az apádat, de feltehetően a rossz kapcsolatért te magad is felelős vagy, most ezzel a fordulattal ne őt akard okolni (magadról lerázva a felelősséget).
2017. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez mind semmi! Nekem kakilás után kitörölte a fenekemet... micsoda egy féreg... Belegondolni is rossz.
2017. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Na itt a káros hatása a sok #metoo-zásnak emberek, lassan ciki lesz, ha nem zaklattak. :D
2017. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Képzeld, engem apám pelenkázott is.
2017. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
56%

Azt egy gyerek vhol belül érzi, h ez most normál szülői érintés vagy más. Ha gyermekként picit sem érezted h furcsa vagy kellemetlen lett volna, akkor valszeg nem is volt az.

Annak a válaszolónak, aki meg idehozza a metoo-t viccelődve üzenem, h annak, akivel ténylegesen történt vmi, ez k u r v a s z a r vicc.

2017. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!