Molesztált az apám?

Figyelt kérdés
Csak a napokban ugrott be egy kép, emlék, mely magával hozta az egész történést, amikor 10-12 éves koromban az apám szórakozásból rendszeresen rácsapott a fenekemre és meg is simogatta. Nagyon rossz vele ma a kapcsolatom, később vert is. Szerintetek lehet ez az oka? 20L
2017. nov. 20. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
A férjem sosem csapkodja a lányunk fenekét és sosem simogatja. Szerintem meg ez a normális. Biztos hogy furcsán néznék rá, ha azt látnám, hogy a 12 éves hátsóját csapkodja és simogatja. Elég betegek vagytok, ha nektek már ez is normális. Én sem simogatom a fiam kukiját.
2017. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert neked fenék=nemi szerv? Nem azt mondta, hogy megujjazta őt... te meg a fiad kukijának a simogatásáról beszélsz már. Te sem vagy éppen normális.
2017. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Te kb 2-3 hete írtál ki egy ugyanígy megfogalmazott egyértelműen kamukérdést.


Foglald már el magad valalmivel.

2017. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
Így már értem, hogy miért van annyi eltitkolt pedofil történet, ami csak felnőtt korban derül ki, mert még ezeknek az elmebeteg anyáknak is normális, hogy apuci a lányuk seggét markolássza, meg tapizza. A gyerek meg hallgasson, ha ez számára már kellemetlen. És még ő lesz a hibás. Csak hogy be legyen tömve a lukatok, bármit feláldoztok.
2017. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehet a gyereket okolni a gyerek-szülő rossz kapcsolat miatt, mert az egyik egy gyerek, a másik felnőtt.


Ha a kapcsolat rossz, arról egy az egyben a szülő tehet.


Ha neki kellemetlen volt, akkor az volt. És kész. Ezt a szülőnek észre kellett volna vennie és abbahagyni.


Egyébként szerintem nem történt semmi extra, mivel pont változó korban voltál, ilyenkor kicsit érzékenyebb az ember.


Én is úgy éreztem anno, hogy mindenki direkt akkor jön be a fürdőbe, mikor zuhanyzom, borzasztóan zavart. Beletelt jópár évbe, mire ugyanezt a viselkedést láttam öcsémen.


Természetesen mind reggel zuhanyoztunk, csak a fürdőben volt tükör, ott volt a mosógép, meg a fogkefe, a fésű meg a sminkcuccok.


Teljesen ki volt akadva, hogy mit akarunk látni, hogy rányitogatunk, pont mint én anno.


Szóval ez a változó kor kényes, akár túl is reagálhattad, de lehetett benne más is. Szerencsére súlyosabb dolog nem történt, szerintem kezeld úgy, mintha nem jófejség lett volna a popsipaskolás és ezt próbáld meg feldolgozni, mert rossz èrzésed marad, ha az enyhébb verzión próbálsz csak túllépni.


Biztosan sikerülni fog.


Egyébként én nem javítanék a viszonyomon azzal, aki vert gyerekként.. szóval a hozzáállásom nem változna.

2017. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!