Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
én megvagyok a 4.5-ös átlaggal, hanem az anyám elégedetlen vele. Többiekhez képest nem is állok rosszul. Ha olyat próbálnék megtanulni, amit nem szeretnék, olyan erős kedvtelenség kap el, ami miatt inkább feküdnék egész délután az ágyban, minthogy tanulnék. Nem vagyok egy hülye gyerek, ezért is van meg a 4.5 ennyi tanulással. Szüleim felé csendes vagyok, nem beszélek velük az érzelmeimről, mert nem merek, vagy nem tudom. Nem tudom mit szólna anyám. Hülyének tekintene, vagy vinne gyerek pszichológushoz. Mindkettő eset sok problémával járna, ezért nem teszem. Visszatérve a tanulmányaimhoz, mindig azzal fegyegetőzik, hogy elveszi a gépem. Eddig nem volt ilyen, csak olyanok voltak, hogy 3 napig nem gépezhetek stb. Ezekkel csak annyit ér el, hogy még kedvtelenebbül fekûdjek az ágyon.

2017. nov. 20. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
4.5 az nagyon jó átlag szerintem
2017. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, én is telibeszartam minden számomra érdektelen tárgyat.


Ami viszont tetszett, abból penge voltam szinte nulla tanulással is.

Bioszból hosszú órákat ültem a genetika felett, de SEMMIt nem értek belőle, a gyerekgyógyászatot meg lazán megtanultam, mert nagyon érdekes volt (kiválóra vizsgáztam és szigorlatoztam belőle).

2017. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magadnak tanulsz és nem a szüleidnek. Magadnak akarj megfelelni (ami egyébként sikerül is szerintem), ne nekik.


Kérdezd meg őket, hogy nekik milyen átlaguk volt. Lehet, hogy máris békén hagynak.

2017. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!