Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim mindenben csak a negatívat látják?

Figyelt kérdés

És ezért nekem sem engednek meg szinte semmit, de ha mégis akkor is belém rakják az ideget előtte.

Nem kérek a "próbálj meg nem odafigyelni rájuk" és hasonló tanácsokból köszönöm.


Jah és 18 elmúltam.



2017. nov. 22. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Elmúltál 18 akkor megszox vagy megszöx.


Gondolom akkor túl sok önállóságra sem neveltek...


Szerintem tanulj tovább és akkor ki tudsz szakadni az otthoni közegből.

2017. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana pszichológushoz menni, mert nyilvánvalóan nem mersz kiállni magadért. és változtatni sem tudsz egyedül, ebben meg a pszichológus tudna segíteni. Igazából a beszélgetés segíthet, bár ha eddig nem változtak, most sem fognak. Más lehetőség az hogy kolesz, illetve ha eltartod saját magad, hiszen mint tudjuk mostmár ez nem lehetetlen, mert gyárakba is simán felvesznek . Igaz hogy nehezbb úgy tanulni főleg egyetemen, de lehet hogy egyszerűbb mégis, minthogy ne legyen szabadságod és folyton meg kell nekik felelned. A párom szülei is ilyenek. Mostmár alig van otthon mert koleszos, és egyre jobban javul a helyzet. Inkább legyetek jóban messziről, mint ellenségek közelről.
2017. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te Lásd meg a pozitívat. Bennük is próbáld keresni.
2017. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam már kiállni magamért és hónapokig próbáltam megváltoztatni egy-egy tulajdonságukat is, de csak felszínes és rövidtávú eredményekkel. A sulit szintúgy nem akarom otthagyni.

Igazából nem is tudom miért írtam ki ezt a kérdést.

Azért köszi srácok, megy a pacsi.

2017. nov. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!