Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves vagyok, még otthon...

20 éves vagyok, még otthon lakom, és anyám beleköt, hogy mit egyek. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez miért VALLÁSI kérdés????


Emellett, ha ö föz rád, akkor azt eszed, ami van, vagy a saját pénzedböl és a saját szabadidöben fözöl magadnak.

2017. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
24%

Igen, vallási kérdés.


Igen, normális. halgass anyukádra.

2017. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha én csinálok kaját, mindig azt mondja, hogy ez nem jó, inkább főz ő, hiába akarok besegíteni. Múltkor beszólt hogy inkább rendel drága kaját mint hogy én főzzek. Nyúz folyamatosan.
2017. nov. 23. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abba kot bele, hogy van e benne disznohus, vagy koser-e? Mert ha nem akkor nem jo a kategoriad.
2017. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Mert az ő háza és amíg ott élsz, a gyereke maradsz, aki semmire nem képes - tapasztalat.


Költözz el és a saját életedet élheted, vagy sajnos nyened kell.

2017. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert akárhány éves vagy, akkor is a gyereke maradsz és úgy is tekint rád. Erre a különköltözés esetleg családalapítás lehet megoldás.
2017. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!