Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon kicsi koromban nem...

Nagyon kicsi koromban nem mertem kérdezni a szüleimtől. Lehet-e rossz hatása? Segíthet-e rajta egy pszichológus?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Most hany eves vagy? Visszahuzodo vagy?
2017. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
27 éves. Visszahúzódó, de inkább idegenek között.
2017. nov. 23. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha csorog a mobilod es ismeretlen szamrol hivnak, mit erzel?
2017. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Min kéne segíteni? Hol a probléma?
2017. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még mindig csodálkozok, ha valakit érdekel, amit mondok. Nagyon-nagyon halk szavú vagyok. Nem az, hogy nem beszélek semmiről, de inkább azokkal, akik rendesen figyelnek rám pl. tesómmal. Anyukám szerintem nem vesz komolyan.

12 évesen apukám elvitt néhány vizsgálatra meg pszichológushoz. Néhány éve mondta apukám, hogy a pszichológus mondta milyen bajom van, mivel kellene orvosolni, de anyukám nem akarta.

2017. nov. 23. 20:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Valamiféle szorongásom lehet.
2017. nov. 23. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki halk szavú és keveset beszél, nem lelki gond, hanem alkat. Semmi baj nincs vele.
2017. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kiváncsi, érdeklődő embernek születtél, és ezt a tulajdonságodat a szüleid sikeresen elnyomták, és most egy fogyatékosként kezelnek, mert nekik így jó. Nem neked kellene pszichológushoz menned, hanem a szüleidnek.
2017. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha akarsz és van rá pénzed, akkor menjél pszichológushoz, de 8000-nél kezdődik egy alkalom.
2017. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!