Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen anyám velem szemben?

Topi40 kérdése:

Miért ilyen anyám velem szemben?

Figyelt kérdés
Hali. Az utóbbi időben anyám teljesen ki tud hozni a sodromból. Nem hagy békén folyamat piszkál és nem enged sehova sem. Régen nem ilyen volt.. Éjfélig kint voltam haverokkal aztán hazajöttem és örült, hogy nem a gépet tolom hanem a barátaimmal vagyok. De mostanában annak sem örül, ha csak egy nyomorult órát kimegyek focizni, de annak se, ha gépezek. Jó tanuló lettem most középsulira, de most rezeg épp a léc.. Tud róla, de most azt is leszarja. Én teljesen normálisan állok hozzá Ő viszont bunkó. Ha elmondok neki bármit is vagy megszólítom egyből üvölt velem, mint aki kirabolt egy bankot vagy nem tudom olyankor én is megemelem a hangom leüvöltöm és eltakarodok otthonról, mert őszintén meg mondom a f**zom tele van már ezzel. Mi lehet a baja mit tegyek?

2017. nov. 25. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy munkahelyi problémái vannak.
2017. nov. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Te amugy normalisan viselkedsz? Ugye nem uvoltozol edesanyaddal, ugye nem hiszteriazol es kovetelozol, ugye besegitesz otthon, ugye megbeszelitek a problemakat es nem vagod ra az anyukadra az ajtot es koccolsz le a haverokkal? Ugye mindent megteszel, hogy jo legyen Otthon minden?

Mert ha igen, akkor nincs is semmi baj.

2017. nov. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam segíteni igen mostanság többet is, mint szoktam utána szoktam haverokkal lógni.
2017. nov. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!