Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így te elengednéd a lányodat...

Így te elengednéd a lányodat ottaludni a barátjához, vagy korai a dolog?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel. A lyanod aki 15 eves osszejon egy vele egyidos fiuval. A lanyoddal nagyon jo a kapcsolatof mindent megtudtok beszelni. A fiut reg ota ismered, szimpatikus neked.Decemberben jottek ossze.Most június van. Itt a nyari szunet. Atengeded a lanyodat a fiuhoz ,,aludni"?

( a lanyom most januarban tolti be a 15-ot.)

Koszonom a valaszokat



2017. nov. 27. 08:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem. 15 évesen még aludjon otthon.
2017. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
56%
15 évesen még nem, 18 körül esetleg, mindegy, mikor jönnek össze. Láttam már egymással járó 9 éveseket is (cuki gyerekszerelem) ha véletlen együtt lennének 12 évesen is, akkor az anyukának el kéne engedni, mert együtt vannak évek óta? Nem, ráérnek vele.
2017. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Az megvan hogy most november van, nem junius?
2017. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
36%

Előre tervezel júniusra?

Nem engedném, kiskorú még 3 évig.

2017. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
60%

Mifelénk november van éppen. 14,5 évesen még ne kefélgessen. Ott aludni, persze. Dugás lenne belőle.

Azért előttem van az anyuka a nagy dilemmájával, és szalad ide vad idegen emberektől tanácsot kérni. Milyen szülők vannak...

2017. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nekem a 15 még nagyon korai ahhoz, hogy egymásnál aludjanak hétvégén vagy nyári szünetben stb. Még akkor is ha fél éve, 1 éve vannak kapcsolatban, és az sem számít, hogy mennyire ismerem a fiút. Tudom, hogy szexuális kapcsolatot délután 2-kor és este 11kor is lehet létesíteni ha valaki akar, de én elvből nem engedném át, majd ha legalább 17 éves lesz és maximum nyárin szünetben egyszer-kétszer.
2017. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%

Akármit is tennék, ők úgyis megtalálnák a módját annak, hogy azt tegyék, amit...

Szóval akaratlanul is életbe lép az "aki tiltással nevel"... stb

2017. nov. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Egyrészt november van,másrészt dehogy engedném.16 éves koráig semmiképp.
2017. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2017. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit korainak tartom.

Persze jobb, ha tudod, hogy ha két ember szexelni akar, azt nem csak éjszaka, együtt hálva tehetik meg... tudod, a farok nappal is feláll. Tehát ha lányod szüzességét akarod megóvni, akkor ehelyett inkább javaslom egy őszinte, konstruktív beszélgetést a nemi életről, felelősségről, és a szerelemről. Nem zsigerből tiltani - mint mondtam, ha akarnak, úgyis szexelnek -, hanem felvilágosítani a szerelemről és párkapcsolatokról.

2017. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!