Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám nem szól hozzám....

Az apám nem szól hozzám. Érdemes vele foglalkoznom, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Két hete összevesztünk, aminek az lett a vége, hogy ránagott, tépte a hajamat, felpofozott, én pedig azt mondtam neki, hogy hagyjon már végre békén. Erre az volt a válasza, hogy elkényeztetett kis pcsa vagyok, és bánja, hogy megszülettem. Azóta egy szót se szól hozzám, vissza sem köszön, mások előtt se. Én próbáltam vele kibékülni, de le se sz@rta.

Az előbb kérdeztem tőle valamit, de nem válaszolt. Már azon vagyok, hogy bármilyen szarul esik is, én sem foglalkozok vele, mert aki annyira nem méltat, hogy meghallgassa a bocsánatkérésemet, arra nem vesztegetem az időt, ha szeretem, ha nem. Vagy mit tehetnék, hogy újra beszéljen velem?


2017. nov. 28. 19:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
17%

Hát jól kihoztad a sodrából az öregedet!

Szerintem még egy darabig hagyd, majd megenyhül, és persze viselkedj úgy, hogy ne legyenek ilyen helyzetek.

2017. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
15%
Biztos jó nagy hülyeséget csináltál. Gondolom oka van rá. "Egyébként ne neked álljon még feljebb" te csak próbálkozz nála kitartóan és próbáld bebizonyítani neki hogy nem egy elkényeztetett p.icsa vagy. De ezt ne csak addig tedd míg megbocsát hanem évekig gyakorold.
2017. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A jó nagy hülyeség, amit csináltam, annyi volt, hogy nem értettem egyet vele, és erre, mint mindig az volt a válasz, hogy felpofozott, mert akkor mindig elvonultam a szobámba szó nélkül és az volt, amit ő akart. Most viszont azt mertem neki mondani, hogy hiába üt meg, attól még nem lesz igaza.
2017. nov. 28. 19:48
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Hagy a fenébe! Énhozzám sosem szólt az "apám". Igaz, én se hozzá. :D

Viccet félretéve, írj neki egy e-mailt vagy egy sms-t vagy egy levelet. Ha szóban nem megy a békülés, próbáld meg írásban! Ha felnevelt, csak nem fog tán örökre haragudni Rád.

2017. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudjuk hogy min vesztetek össze, mi volt az a cselekedet, ami ennyire kiakasztotta. Az biztos, hogy a verés, és az agresszió rossz módszer a probléma kezelésére, és a kommunikáció, érvek elfogyását jelzi. Apád rosszul reagált, de miből pattant ki a vita?


Érdekes, hogy egyből téged oktatnak ki itt egyesek, ugyanannyira lehet az apja hibája, mint a lányé. De az is lehet hogy mindketten ludasak.


28/F

2017. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
96%

5-ös vagyok, akkor tárgytalan, az első amit írtam. Ne foglalkozz vele, az zavarja, hogy nem követed a parancsait, hogy van saját véleményed, akaratod. Hagyd rá, én ezt tenném.


28/F

2017. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
"Foglalkoznék" vele azon a szinten, hogy megszakítanék vele minden kapcsolatot. Nem tudom, milyen vitáról volt szó, de ez nem stílus, és egy ilyen erőszakos primitív emberre, akiben a minimális tisztelet nincs meg, nekem nem lenne szükségem az életemben. Mennyi idős vagy, és vagy-e olyan helyzetben, hogy máshová költözz?
2017. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok, és nem, nem vagyok olyan helyzetben, hogy máshova költözzek.

És tudom, hogy vannak hibái apámnak, de ettől függetlenül szeretem, ezért nehéz lenne vele megszakítani vele a kapcsolatot (azt most hagyjuk, hogy együtt élünk, bebizonyította, hogy lehet kommunikáció nélkül is).

2017. nov. 28. 20:10
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez így kevés infó.


Miért ment neked?(Bár az agresszió semmilyen esetben nem elfogadható).


Nagyon kevés olyan dolog van,amit az ember elkövethet,amire ez elfogadható,jogos reakció lenne.


Így viszont szerintem nem neked kellene közeledni,ha már ő ütlegelt téged.

Ha 2 hete nem szól hozzád,akkor vagy nagyon rossz dolgot csináltál,vagy valami nincs vele rendben,mert 2 hétig nem szólni a másikhoz valami apróság miatt az nem normális.

2017. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, szerintem hagyd, majd megunja a durcás óvodás tempót... ez belőle jön, nem belőled, normálisék ugye megbeszélik egymással a problémáikat.
2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!