Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apák miért olyan önteltek?...

Az apák miért olyan önteltek? Miért csak saját magukra gondolnak?

Figyelt kérdés

És most nem arra értem hogy apuci nem veszi meg a legujabb barbi babát vagy a legujabb iphone-t.


17L


2017. dec. 1. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Akkor mire gondolsz? :)

Vannak gyökér apák és szerintem egyre több normális. Ismerek is jó párat, barátnőm apukájával borozgatni szoktunk és imádja a lányát.

2017. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem mire gondolsz.

A te apukád ilyen?

De ebből miért gondolod, hogy az apák ilyenek???

2017. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Az apukám mindig csak ram gondolt, es a gyermekem apja is csak a lanyunkra gondol. Sosem nézték a saját szükségleteiket.
2017. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is az a heyzet mint a hármasnál!
2017. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Az én Apukám a lehető legmesszebb áll az öntelttől. Nekem Ő a tökéletes apuka, még most, felnőtt fejjel is sok időt töltünk együtt, hiába élek már külön.

Habár a párommal még nincsen gyerekünk, én úgy érzem, ő is nagyon jó apa lesz majd, már most mindig azon gondolkodik, hogyan tudunk a legjobban felkészülni a babavállalásra, milyen lesz ha majd együtt olvasunk mesét a kicsinek, stb... :)

Te miért vagy ezen a véleményen?

2017. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Az én apám utál engem. Folyton lekezel, beszól, sérteget, keresztbe tesz. Még huszonévesen is irányítani akart, ha ellenálltam üvöltött mint egy barom. Most már csak a fenti felsorolásból válogat, mikor mihez van kedve.

De nagyjából minden emberhez így viszonyul, mindenkit utál.

36N

2017. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
En valoban mindig magamra gondolok. Ilyenkor egybol eszembe is jut, hogy van egy gyermekem.
2017. dec. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való a család.

Sajnos sokan kellő önismeret nélkül vállalnak családot..

2017. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom az unintelligens femináci pics4knak is van utánpótlása
2017. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem lesz vki femináci pita h tiszteletet vár el férjétől apjátol nem selejt a lány nő csak keleten és kis hazánkban,nem értem miért tiltakoztok a migránsok ellen odahaza,a magyar férfiak se bánnak a nőkkel vagy a lányaikkal szebben,max kutyaként v a lányuk is be lesz fogva az ágyba ha anyu nem vevő rá.. Naponta jon egy ujabb apai molesztálás,erőszakolás,stb de a migránsok csunyák..
2018. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!