Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya-fia konfliktus. Mit...

Anya-fia konfliktus. Mit gondoltok? (bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, fiú. Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, teljesen engedékeny, nem korlátoz semmiben, mindent megkapok. Viszont bizonyos dolgokba túlságosan próbál beleszólni. Zavarja az öltözködési stílusom, zavarja, hogy nem járok el otthonról, szívesebben vagyok egyedül, zavarja, hogy nincs barátnőm és azzal nyaggat, hogy végre mikor lesz már. Az öltözködésemben zavarja, hogy szeretem a "lányos" színeket - bár nem értem, hogy minek megkülönböztetni fiú és lány színt egyáltalán... -, például a rózsaszínt. Azzal viszont nem szeretnék neki előállni, hogy nem tetszenek a lányok és meleg vagyok. Eléggé feminin a belsőm - külsőre nem vagyok lányos, tehát nincs hosszú hajam vagy valami hasonló, pusztán a mozdulataimban nyilvánul meg -, a férfiasság bennem a zérussal egyenlő. Nem is szeretnék rajta változtatni, viszont ő a megjegyzéseivel sokszor az őrületbe kerget. Tudom, hogy kamaszkorban normális a szülő-gyermek összekülönbözése, de akkor is zavaró. Mit gondoltok?



2017. dec. 1. 20:20
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Mondd neki, hogy a szerelmet nem lehet erőltetni, eljön majd az ideje, legyen türelmes.

Szerintem így leszáll rólad egy időre!

2017. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell előállnod vele, úgyis rájön, vagy már tudja is. Én simán kiszúrom az ilyesmit, ő meg az anyukád...

Van aki ilyen megjegyzéstevős típus. Nekem is folyton elnyom egyet pedig 30on felül vagyok. Talán már észre sem veszi, csak úgy jön.

A színeket meg azért különböztetik meg, mert vannak fiúk és vannak lányok. Nincs egy közös massza a nemben. És amíg ez így van, addig lesznek fiús és lányos színek. Ahogy lesznek férfias és nőies mozdulatok is.

2017. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Csövi, nekem is hasonló a szitucáióm, csak nekem nem csak Anyukámmal, hanem az egész családdal,bár én nem vagyok meleg, csak még nem találkoztam olyan lánnyal, akit érdemesnek tartanék egy komoly kapcsolatra.


18/F

2017. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 nő vagyok, és bár volt kapcsolatom még igazából senki olyat nem találtam akit érdemesnek tartanék arra, hogy leéljem vele az életem.
2017. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó ez még rendben is van meg lehet érteni.Én is úgy vagyok vele mint te.Nem ratyi vagyok csak nem volt még olyan lány aki megfogott volna és össze is jött volna.
2017. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
#4esnek szólt
2017. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%

Részvétem a válaszok miatt, és a problémád miatt is, eléggé együtt tudok érezni ebben.

Viszont szerintem az első válaszoló korrekt választ adott, fogadd meg azt.

2017. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Bár nem arra voltam kíváncsi, hogy megmutassák egyesek a béka segge alatt lévő értelmi szintjüket. (Lásd: ma 20:33) Viszont az értelmes, pozitív válaszoknak örülök. Másrészt szerintem alapvető emberi tulajdonságnak kellene lennie a XXI. században a feltétel nélküli elfogadásnak. Sebaj. Hülyék voltak, vannak és lesznek is. :-)
2017. dec. 1. 21:19
 9/29 anonim ***** válasza:
23%

A búzákat csak addig fogadják el míg nem az utcán verik magukat a rózsaszín cuccba hogy ők bizony azok hű de jó annak lenni.

Amíg otthon titokban kiélik magukat senkit se érdekel csak utcára ne menjenek

2017. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Teljesen értelmetlen a hozzászólás (ma 21:21). Ahol akarom ott "verem" magamat és főleg abban, amiben én szeretném. Nem kell elfogadni, csak csöndben kell lenni. Nem arra voltam kíváncsi, hogy mit gondolsz a homoszexualitásról. Másrészt nem is érdekel. :)
2017. dec. 1. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!