Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan járhatnék pszichológush...

Hogyan járhatnék pszichológushoz úgy hogy a szüleim nem tudják az okát?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy egyedül nem tudom megoldani a problémám és a barátaim ebben nem tudnának segíteni.

A családom régebben olyan szavakat vágtak hozzám, sőta mai napig ami a lelkemben valamit tönkretesz és ezért nem tudok úgy állni a családomhoz mint a barátaimhoz és senki nem veszi észre hogy bennem ez mély nyomokat hagy.

Régen voltam pszichológusnál a bezárkózotságom miatt, de akinél voltam eddig (nem is egy ember) az nem segített és nem mondtam nekik semmit movel akkor muszáj volt mennem de akkor még elég kicsi voltam hogy felfogjam a dolgokat.

Szeretnék egy jó pszichológushoz kerülni aki segíthet nekem, de a szüleimnek nem szeretném elmondani a miértjét.

9 osztályos vagyok és a suliban nincs pszichológus.


2017. dec. 2. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Igazából az a baj, hogy ahova jarsz suliba vagy a lakohelyeden szoktak lenni nevelesi tanacsadok vagy masneven pedagogiai szakszolgalat, ahol tudsz jarni ingyenes pszichologushoz, csak az a baj h oda kell egy szulo , mert en is masfel eve jarok egy ilyen helyre de mindig eloszor anyukammal v apaval kellett h talalkozzanak. Kb olyasmi volt hogy miert akarsz pszichologushoz jarni ezt toluk fogjak megkerdezni , stb.
2017. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Egy magán pszichológus 10 ezer ft / 50 perc...

Én voltam középsulisan, senki nem tudott róla. Felhívtam, kértem időpontot, beszélgettünk, kifizettem, eljöttem. Voltam pár alkalommal, máig nem tudják.

2017. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
2.) azert az nem feltetlenul igaz. Lehet h neked igy volt, de pl en is jartam maganpszichiaterhez es pszichologus is volt egyben es akkor is kerte h jojjon anyukam. Nem tudhatjuk mlyen allapota van, ha esetleg kell gyogyszer akkor is szulonek kell alairnia a receptet. A pszichologusoknal talan konnyebben megy , nem tudom. De nem hiszem h lenne ra penze.
2017. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!