Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd 16 éves lányodnak,...

Megengednéd 16 éves lányodnak, hogy saját pénzéből műszempillát rakasson fel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Amit ő keresett meg mondjuk diákmunkával? Meg.

Ha a saját pénze az általam pénz, akkor nem.

2017. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
*általam adott pénz
2017. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

NEm. Annyira kell műszempilla egy 16 évesnek, mint műmell egy kilencvenesnek. Semennyire.

Mondjuk ha normálisan neveled, akkor műcuccok nélkül is jól érzi magát a bőrében.

2017. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Az attól függ, hogy milyen műszempillát akar. A mágneses műszempillátjavasolnám neki nem a ragasztott műszempillát.
2017. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

1-es, nem pontozlak le, de elég fura a felfogásod. Ha saját pénzből, akkor igen, ha a tiédből akkor nem....


Nem az a lényeg nálad, hogy függetlenül attól, ki fizeti, szabad-e a lánynak szerinted műszempilla-e, vagy sem?


Szolidat én speciel igen, megengednék. Miért ne? Nem 11-12 évesről van szó.

2017. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Meg. Persze drukkolnék, hogy ne az a tipikus legyen, amiről kilométerekről ordít, hogy mű, mert az elég gáz... de hát nem az én testemről van szó, szal ez van. Megengedném.
2017. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Az előző kérdésben éppen borotválja egy tini a nu náját, azt jutányosan megkaphatnád.

Pont jó lenne műszempillának, ha eléggé göndör.

2017. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Tiltani nem lehet egy majdnem felnőtt lányt. Nem tiltanám,de elmondanám a vélemémyemet róla,hogy szerintem.mennyire nevetséges. Annyira másabb tőle a tekintet (rossz értelemben) nekem olyan kifejezéstelen arcnak tűnik utána egy nő,látom ahogy pislog a két méter hosszú pilláival,mint egy játékbaba. Biztos roh.adt kényelmetlen. Persze egy nő adjon magára, járjon kozmetikushoz,stb, de ez már nekem nagyon mű kategória. Szerintem a szépséget a természetesség felé kell vinni.

Nem ettől lesz szebb valaki. Akinek.nincsenek szép szemei,azon a műszempilla se fog segíteni.

2017. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
5-ös: ilyen baromságot én nem finanszíroznék neki, de ha megdolgozott érte és megéri neki erre költeni a megkeresett pénzét, ám tegye. Tehát meg nem tiltanám, max. elmondanám a véleményemet, de nem is fizetném (1-es voltam).
2017. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Meg.
2017. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!